نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

آزمون مجدد تفسير آيات برگزيده ( واژه هاي آسماني )


به اطلاع مي رساند تمامي همكاراني كه در آزمون پاياني تفسير آيات برگزيده ( واژه هاي آسماني ) با كد 99505927 كه در روز شنبه برگزار شد ، نتوانسته اند شركت نمايند و يا نمره قبولي نگرفته اند ، آزمون مجدداً در روز چهار شنبه مورخ 1396/4/28 فعال مي‌گردد .لذا توجه شما را به نكات ذيل جلب مي نماييم .

1- اين آزمون فقط براي همكاراني مي باشد كه در مرحله ي اول اجراي دوره شركت نموده و در فرآيند آموزش بوده و در نهايت كارنامه ي آنها در سامانه رايادرس ثبت شده است . لذا موجب امتنان است افرادي كه در دور دوم ثبت نام نموده اند تا زماني كه فرآيند آموزشي آنها طي نشده است در روز چهار شنبه به سامانه جهت شركت در آزمون مراجعه ننمايند.

2- قرار بر اين شده است كه در روز آزمون از افراد ي كه قبلا آزمون داده اند سوال شود كه آيا مايل به آزمون مجدد هستند يا خير كه درصورت تمايل بتوانند در آزمون شركت نمايند . بديهي است نمره آزمون پاياني آنها پاك شده و نمره روز چهار شنبه جايگزين خواهد شد.

3- آزمون پاياني شامل 10 نمره بوده و 10 نمره قبلي براي عزيزان قبلا در فرآيند آموزش و آزمون هاي حين دوره محاسبه شده است .

4- در حال حاضر كارنامه ي همه ي همكاراني كه در دور اول ثبت نام كرده اند بر روي سامانه رايادرس قابل مشاهده مي باشد .

5- همكاراني كه از سامانه رايادرس كلمه عبور و كاربري دريافت ننموده اند ، حتما بايد از روز دوشنبه تا قبل از روز چهار شنبه يكبار به سامانه مراجعه نموده و كد كاربري و رمز عبور را از طريق سامانه  ltms  و ورود به كلاس و رفتن به سامانه رايادرس ، دريافت نمايند . بديهي است در صورت عدم دريافت كد كاربري و رمز عبور آزمون در روز چهارشنبه براي آنها فعال نخواهد شد .

6- زمان اجراي آزمون عبارت است از : ( زمان اول ساعت  8تا 12   و   زمان دوم 16 تا 22 )

7- عزيزاني كه به هر دليل در اين دوره قبول نشوند مي توانند در دوره دوم كه ثبت نام آن در حال حاضر فعال مي باشد ، ثبت نام مجدد نموده و دوباره در دوره شركت نمايند .

8- آين آزمون ، آزمون نهايي بوده و ديگر قابل تكرار نخواهد بود . لذا موجب امتنان است به نكات فوق الذكر توجه نموده تا دچار مشكل نشويد .

 

 

تذكر : همكاران گرامي كه تا به حال هيچ آزموني نداده اند جزء فاز دوم مي باشند وچند روز آينده آزمون آنها مشخص خواهد شد .

 

آموزش نيروي آنساني ناحيه يك

آدرس کوتاه: