نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

از آموزش دهندگان نهضت سواد آموزی و رییس قبلی اداره نهضت این مدیریت تجلیل به عمل آمد


به گزارش"پریسا جلالیان" کارشناس مسئول سنجش اداره سوادآموزی ناحیه یک، جلسه ای به مناسبت گرامیداشت هفته سوادآموزی جهت تجلیل از زحمات آموزش دهندگان ناحیه یک و معارفه رییس جدید اداره نهضت ناحیه در محل سالن اجتماعات شهیدپورمحمدعلی این مدیریت برگزار گردید.

ابتدا پس از تلاوت آیاتی از کلام ا... مجید، "حمیدرضا زارع" رییس اداره سوادآموزی ناحیه با ابراز خرسندی  گزارشی کامل از حجم تحت پوشش سوادآموزی جهت اطلاع آموزش دهندگان ارانه نمود و اذعان کرد سوادآموزی امری بسیار مهم در پیشبرد اهداف جامعه است. سپس "زهره امیرچقماقی" رییس مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک ضمن عرض تبریک هفته سوادآموزی از حضور پرشور آموزش دهندگان در عرصه آموزش و پرورش و همت والای آنها تشکر نمود و اذعان کرد امر سوادآموزی فعالیتی بسیار حساس و خطیر محسوب می شود و به مانند بینا کردن یک فرد نابینا تشابه دارد.هم چنین بیان نمود سوادآموز باید با استفاده از دوره های سوادآموزی بتواند از آموخته هایش در زندگی خود تغییر و تحول ایجاد کند و لازم است آموزش دهندگان در ابتدای کار برای امر باسواد نمودن افراد بیسواد و کم سواد  انگیزه ایجاد نمایند. در ادامه آموزش دهندگان به بیان نقطه نظرات و مشکلات درپیش روی خود پرداختند.

هم چنین مراسم تقدیر از زحمات حمیدرضا زارع رییس سابق اداره سوادآموزی ناحیه صورت گرفت و حبیب ا... شریفی به عنوان رییس اداره سوادآموزی این مدیریت معرفی گردید.

آدرس کوتاه: