نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

از داوطلبین آقا متقاضی پست مدیریت مدارس مصاحبه علمی گرفته شد


به گزارش  "علي محمدي " مسئول روابط عمومي ناحیه یک، در راستای فرایند انتخاب و انتصاب مدیران و ارزیابی توانمندی داوطلبان جهت تصدی پست مدیریت مدارس ابتدایی و متوسطه ، مصاحبه از 55 فرهنگی متقاضی برگزار می شود.

"زهره اميرچقماقي" مدیر ناحیه از مركز مصاحبه آقایان بازديد به عمل آورد و ضمن صحبت با همكاران ،در جريان روند كار و نحوه مصاحبه قرار گرفت و برای متقاضیان آرزوی موفقیت کرد.

 "رضا سرتیپ زاده" معاون آموزش متوسطه و دبیر اجرایی تصدی پست مدیریت گفت: 104 نفر از معلمان متقاضی در آزمون شرکت کردند و پس از حذف غایبین و انصراف تعدادی از شرکت کنندگان، 55 همکار متقاضی که حداقل 120 امتیاز آزمون آنلاین را کسب نمودند دعوت به مرحله مصاحبه حضوری شدند.

وی افزود: توجه و رعایت اصل شایسته سالاری و توانمندی در انتصاب و انتخاب مدیران براساس دستورالعمل ابلاغی وزارت و اداره کل متبوع بوده و مصاحبه حضوری متقاضیان پست مدیریت مدارس با حضور اعضای، معاونین آموزش متوسطه و آموزش ابتدایی و پشتیبانی و پرورشی با تخصص روانشناسی، مشاوره و برنامه ریزی بصورت تخصصی و عمومی انجام شد.

گفتنی است؛ مصاحبه حضوری پذیرفته شدگان آزمون مدیران مدارس با شرکت 36 همکار خانم و 19 همکار مرد حول محورهای مدیریت و برنامه ریزی، روانشناسی، مشاوره، مسائل آموزشی و قوانین اجرایی در مدت زمان 70 دقیقه برای هر همکار فرهنگی انجام شد و مصاحبه از همکاران خانم 15 تیرماه برگزار خواهد شد.

آدرس کوتاه: