نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

اولین جلسه ستاد پروژه مهر ناحیه یک برگزار شد

معاون پشتیبانی ناحیه گفت می توانیم با استفاده از منابع و مدیریت صحیح ، کمبودها را جبران و کارها را به نحو احسن انجام دهیم.وی از همکاران خواست تا امسال هم با جدیت تمام کارهای پروژه مهر اعم از ساماندهی نیروی انسانی و نظارت بر ثبت نام و تعمیر و تجهیز مدارس و.. را پیگیری نمایند تا زمینه های مناسب جهت بازگشائی مدارس فراهم باشد.

در این جلسه "علی محمدی" کارشناس روابط عمومی و دبیرپروژه مهر97 ناحیه یک، ضمن تشکر از زحمات همکاران در پروژه مهر96 گفت: با توجه به تفویض اختیار ستاد پروژه مهر به استان ها و نواحی از اعضا خواست تا نسبت به اجرای اصولی پروژه مهر و مراسمات بازگشایی مدارس و تقارن آن با ایام محرم و هفته دفاع مقدس و ماندگار کردن آن در ذهن دانش آموزان اقدام شود و از آنان خواست با جدیت بحث پروژه مهر را در اولویت کارهای خود قرار دهند و تمام کمیته ها جلسات خود را هرچه سریع تر برنامه ریزی و برگزار کنند.

در ادامه جلسه " کاظم غلامپور " معاون آموزش متوسطه ناحیه یک در خصوص استفاده از تجربه کارشناسان ناحیه در بازدیدهای میدانی از مدارس صحبت نمود و نکاتی را درخصوص استقرار پایه دوازدهم و پیگیری ساخت و سازها و فضای فیزیکی بیان نمود.

 "حبیب فکوری"معاون پشتیبانی ناحیه و نائب رییس پروژه مهر ناحیه گفت:علی رغم مشکلاتی که در آموزش و پرورش داریم می توانیم با استفاده از منابع و مدیریت صحیح ، کمبودها را جبران و کارها را به نحو احسن انجام دهیم.وی از همکاران خواست تا امسال هم با جدیت تمام کارهای پروژه مهر اعم از ساماندهی نیروی انسانی و نظارت بر ثبت نام و تعمیر و تجهیز مدارس و..  را پیگیری نمایند تا زمینه های مناسب جهت بازگشائی مدارس فراهم باشد.

سپس"موسی همتی" مسئول کمیته نظارت و ارزیابی پروژه مهر ناحیه یک به ارائه گزارش میدانی خود از بازدید مدارس ناحیه پرداخت. وی افزود: مدیران مدارس در سال جاری تاکنون عملکرد شایسته ای از خود نشان داده اند و حداکثر تلاش خود را جهت بهسازی فضای آموزشی انجام می دهند.

در ادامه اعضای ستاد به بیان نظرات ارزشمند خود در خصوص هرچه بهتر اجرا شدن پروژه پرداختند و ماحصل جلسه  مصوباتی بود که از طریق اتوماسیون به مدارس اطلاع رسانی خواهد شد.

 

آدرس کوتاه: