نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

اولین جلسه هم اندیشی مدیران دوره ابتدایی طی شش روز برگزار شد


به گزارش"فریبا دهقانی"کارشناس تکنولوژی و گروههای آموزش ابتدایی ناحیه ،اولین جلسه هم اندیشی مدیران دوره ابتدایی طی شش روز درقالب گروه های مدیران همیار در مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک ؛ با حضور" خدیجه پاپوش " معاون آموزش ابتدایی این مدیریت برگزار گردید.

در این جلسه  معاون آموزش ابتدایی ناحیه، ضمن عرض خداقوت به مدیران و شنیدن دیدگاه ها، نظرات و مشکلات آن ها در امور آموزشی و نیز طرح و برنامه های حوزه آموزش ابتدایی، به منظور هماهنگی بیشتر بین کارشناسی آموزش و مدارس، برخی از نکته های آموزشی و اجرایی را بیان و بر اجرای شایسته آن تاکید نمود.

 سپس کارشناس گروه های آموزشی طرحها و برنامه های دوره ابتدایی  ( طرح تدبیر- دستورالعمل مشق زندگی (تکالیف مهارت محور–برنامه ویژه مدارس ) را در سال تحصیلی 98-97 تبیین و تشریح نمود.

در این جلسه همچنین بر ممنوعیت برگزاری آزمون های تستی از سوی موسسات آموزشی مختلف و همچنین ممنوعیت استفاده از کتب کمک آموزشی در مدارس تاکید گردید.

شایان ذکر است در این جلسه معاون آموزش ابتدایی ناحیه یک، به حذف طرح های استانی در سال تحصیلی جاری اشاره وتاکید نمودند طرح های خلاقانه مدارس در قالب طرح تدبیر بایستی تدوین واجرا وجمع آوری وجایگزین طرح های استانی گردد.جلسات با طرح سؤالات مدیران و پاسخگویی مسئولین حاضر در جلسه پایان یافت .

آدرس کوتاه: