نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری همایش 2000 نفری دختران خورشید 2 در امامزاده سید جعفر علیه السّلام


به گزارش "فریبا قاسمی"، کارشناس مسئول قرآن، عترت و نماز در روز شنبه 26 آبان به مناسبت نهم ربیع الاول سالروز آغاز امامت حضرت مهدی موعود عجّل الله تعالی فرجه الشریف همایش دختران خورشید با حضور 2000 نفراز دانش آموزان مهدی یاور، یادآوران معروف و پاسداران حجاب و عفاف دبیرستان های دخترانه این مدیریت در امامزاده سید جعفر علیه السلام برگزار شد.

در این همایش بعد از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید، حجت الاسلام و المسلمین زارع زاده، مدیر کل اداره اوقاف و امور خیریه استان ،ضمن تشکر از مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک به خاطر برگزاری همایش دانش آموزی در اماکن و بقاع متبرکه، وظایف منتظران واقعی را برشمرد.

در ادامه «زهره امیرچقماقی» مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک ضمن خیر مقدم به دانش آموزان و مسئولین محترم منطقه ای و استانی ، به پیشینه و سبقه حجاب و پوشش بانوان ایرانی اشاره کرد و به حفظ و پایداری این پوشش تأکید داشت. همچنین «دکتر عزیزی» سخنران توانمند کشوری با اشاره به آیه 80 سوره مبارکه اسراء در ابتدای شروع کارهای مهم، به مبحث بررسی هویت و شناخت و راهکارهای خودباوری و نیز به بحث بکارگیری این هویت، اندیشه ها و باورهای مهدوی در  نوجوانان ایراد سخنرانی کرد. از دیگر برنامه های این همایش اجرای سرود هماهنگ توسط دانش آموزان حاضر و اجرای گروه تواشیح و تئاتر، بود.

آدرس کوتاه: