نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

بیست و یکمین دوره انتخابات شورای دانش آموزی در مدارس ناحیه یک همزمان با سراسر کشور برگزار شد

"زهره امیر چقماقی" به دانش آموزان گفت: تمرین دموکراسی و همچنین احساس مسئولیت نسبت به آینده از ارمغان انتخابات شورای دانش آموزی است

به گزارش "معین خلیلی" کارشناس اردوها و فعالیت های فوق برنامه ناحیه یک، در این انتخابات که با حضور پرشور دانش آموزان برگزار شد کارمندان بخش های مدیریتی این ناحیه و اداره کل با حضور در آموزشگاه ها ضمن عرض خداقوت به کادر اجرایی مدارس، از نزدیک نظاره گر شور و شوق دانش آموزان در انتخابات بودند.

انتخابات نمادین با حضور جمعی از مسئولین استان و ناحیه در آموزشگاه نمونه دولتی رسولیان برگزار شد. در ابتدای این مراسم "رضا دبیری" ضمن عرض خیر مقدم به همه حضار بیان کرد: این انتخابات که برای اولین بار به صورت الکترونیک در حال برگزاری است حاصل تلاش مدیریت جمعی کارکنان و همکاران آموزشگاه و ناحیه می باشد.

"علی سرداری" معاون پرورشی مدیر کل آموزش و پرورش استان با حضور خود در آموزشگاه نمونه دولتی رسولیان ابراز داشت: انتخابات شورای دانش آموزی آغازگر فرآیند تربیت جمعی با دمیدن عقیده و ایده های نو و خلاق در روح مدرسه و جامعه است.

در ادامه "زهره امیر چقماقی"مدیر ناحیه یک به دانش آموزان گفت: تمرین دموکراسی و همچنین احساس مسئولیت نسبت به آینده از ارمغان انتخابات شورای دانش آموزی است. او همچنین با آرزوی موفقیت برای همه فراگیران از کاندیداها خواست تا پس از برگزاری انتخابات همه دست در دست هم برای ساخت مدرسه و جامعه ای بهتر تلاش و منتخبین را یاری کنند.

در پایان دانش آموزان با خوانش سرود همگانی این انتخابات را به صورت کاملا الکترونیک برگزار کردند.

آدرس کوتاه: