نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

دانش آموزان تلاشگرمتوسطه دوره اول ناحیه یک در مسابقات استانی جشنواره نوجوان خوارزمی سنگ تمام گذاشتند


به گزارش "خدیجه پاپوش" کارشناس مسئول آموزش متوسطه ناحیه یک ،جای بسی خوشبختی است که هرساله برعلاقمندان و داوطلبین شرکت در جشنواره نوجوان خوارزمی افزوده می شود واین نشان بر رشد و شکوفایی استعدادها و نبوغ و بالندگی دانش آموزان ما دارد که میتوانند دانش خود را به تجربه ای عملی تبدیل نمایند.

در سال جاری نیز کما فی السابق فرزندان خوش فکر و مستعد ما توانستند رتبه هایی شایسته ودر خور جایگاه علمی خود در سطح استان کسب نمایند.

کسب رتبه اول ودوم مسابقات خوارزمی در محور ادبیات فارسی ، رتبه اول ودوم محور ایفای نقش زبان انگلیسی ، رتبه دوم در محور پژوهش و تحقیق ، رتبه دوم در محور دست سازه ( نرم افزار) در مرحله استانی جشنواره نوجوان خوارزمی افتخاری بزرگ برای این مدیریت می باشد و امیدواریم شاهد موفقیت و درخشش این عزیزان در مرحله کشوری جشنواره نیز باشیم.

به تمامی دانش آموزان برگزیده ،اولیای گرانقدر دانش آموزان ، مربیان عزیز و مدیران بزرگوار مدارس تبریک عرض نموده و از خداوند متعال میخواهیم تا آنان را در تمامی مراحل زندگی موفق و سربلند گرداند.

نتایج  مرحله استانی جشنواره نوجوان خوارزمی استانی سال 97-96

ردیف

نام و نام خانوادگی دانش آموز

نام آموزشگاه

نوع آموزشگاه

محور مسابقه

1

فاطمه شکوه منش

برازنده مقدم

هیئت امنایی

ادبیات فارسی

2

نازنین صالحی

امام حسین(ع)

غیر دولتی

ادبیات فارسی

3

فرنوش طاهر نژاد

ابوئی نژاد

نمونه دولتی

فعالیت های آزمایشگاهی

4

ثمین ثروت

ابوئی نژاد

نمونه دولتی

فعالیت های آزمایشگاهی

5

محیا زارع

برازنده مقدم

هیئت امنایی

فعالیت های آزمایشگاهی

6

مبینا زارع

برازنده مقدم

هیئت امنایی

فعالیت های آزمایشگاهی

7

یگانه حاجی زینلی

منصبدار

هیئت امنایی

زبان انگلیسی

8

فاطمه بیات

منصبدار

هیئت امنایی

زبان انگلیسی

9

مبینا مستعانی فرد

منصبدار

هیئت امنایی

زبان انگلیسی

10

فردخت درخشان

ابوئی نژاد

نمونه دولتی

زبان انگلیسی

11

عارفه دشتی

ابوئی نژاد

نمونه دولتی

زبان انگلیسی

12

نگین نیک زاد

ابوئی نژاد

نمونه دولتی

زبان انگلیسی

13

محمد امین صادقی تفتی

شهید رمضانخانی

استعداد درخشان

پژوهش

14

محمد مهدی گلبخش منشادی

شهید رمضانخانی

استعداد درخشان

پژوهش

15

فاطمه سادات حسینی

فاطمه الزهرا

عادی

پژوهش

16

محدثه سادات شامیری

فاطمه الزهرا

عادی

پژوهش

17

مریم فلاح

منصبدار

هیئت امنایی

دست سازه

18

ریحانه خانی

منصبدار

هیئت امنایی

دست سازه

19

محمد حسین اسلامی

شاهد آقا

شاهد

دست سازه

20

محمد مهدی آخوند زاده

دکتر حسابی2

هیئت امنایی

دست سازه (نرم افزار)

21

پویا منصوری

دکتر حسابی2

هیئت امنایی

دست سازه (نرم افزار)

 

 

 

آدرس کوتاه: