نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

زنگ مهر و مقاومت در دبیرستان خدابخش منیری طنین انداز شد


آئین نمادین زنگ مهر و مقاومت با حضور نماینده شهریزد و اشکذر، معاون فرماندار،فرمانده سپاه شهر یزد  و معاونین اداره کل آموزش و پرورش استان و رییس و معاونین ناحیه یک در دبیرستان خدابخش منیری برگزار شد. در این مراسم "عباس رحیمی" مدیر آموزشگاه با بیان خیر مقدم و ضمن عرض تسلیت شهادت سرور و سالار شهیدان و همچنین شهادت جمعی از هم وطنان در حادثه تروریستی اهواز  سال تحصیلی جدید را شروع حرکتی شور آفرین و حیات بخش در جامعه دانست.

در ادامه "سید ابوالفضل موسوی" نماینده مردم شهرستان های یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی با بیان ویژگی های  فرهنگ حسینی و عاشورایی از دانش آموزان خواست تا با الگو برداری از این فرهنگ، خودسازی را جهت پیشبرد آرمان های جمهوری اسلامی ایران در اولویت برنامه های خود قرار دهند.وی گفت تحصیل خود سنگری از نماد مقاومت و پایداری است.

سپس "مهدی جمالی نژاد" شهردار شهرستان یزد با حضور در جایگاه از برنامه های شهرداری به منظور جامعه پذیر ساختن دانش آموزان سخن گفت. وی افزود: سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری، دانش آموزان را یاران وفادار خود می داند و در بسیاری از برنامه ها در مناسبت های مختلف، از آنان به عنوان شرکای مطمئن و خلاق استفاده می کند.

"سرهنگ جوکار" فرمانده ناحیه مقاومت مرکزی با بیان رشادت های نوجوان شهیدان بهنام محمدی و محمد حسین ذوالفقاری از دانش آموزان خواست در ابتدای سال تحصیلی جدید با الگو برداری از این دو شخصیت از طریق مطالعه زندگی نامه آنها فرهنگ جهاد و دلاور مردی را بیش از پیش در سرشت خود نهادینه سازند.

در پایان زنگ مهر و مقاومت توسط جمعی از مسئولان استانی در آموزشگاه خدابخش منیری طنین انداز شد و دانش آموزان سال تحصیلی 98-97 را آغاز نمودند.

آدرس کوتاه: