نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

طرح خانه در مدرسه در دبیرستان نمونه ابویی نژاد برگزار شد

طرح جدید آموزش و پرورش با عنوان "ایران مهارت" در 10 درصد مدارس متوسطه اول برگزار خواهد شد، که در این طرح دانش آموزان علاوه بر آموزش درسی خود بر "سبک و مهارت زندگی" در قالب طرح های فنی و حرفه ای توانایی های جدیدی را کسب خواهند کرد

به گزارش روابط عمومی ناحیه یک یزد، مراسم خانه در مدرسه ( شروع فعالیت خوابگاه‌های دانش‌آموزی)  با حضور معاون آموزش متوسطه اداره کل،مدیر ناحیه یک و هیئت همراه در دبیرستان دوره اول نمونه ابویی نژاد برگزار شد.

در این مراسم "منصورارجمندی" از تمامی مدارسی که در پروژه مهر زحمت کشیده اند تشکر کرد و گفت از برترین عبادات خدمت به خلق می باشد.

معاون اداره کل افزود: دانش آموزان باید در محیط خوابگاه چه درسی و غیر درسی به یکدیگر کمک کنند و آن هم به نوعی خدمت به خلق می باشد.ایشان از تشکل های دانش آموزی به خاطر حضور خود و اجرای برنامه برای دانش آموزان خوابگاهی تشکر کرد و گفت: تشکل ها ثابت کرده اند هم در امور تربیتی و هم در امور آموزشی یار و همراه دوستان و آموزشگاه خود هستند.

دکتر ارجمندی در ادامه از اهداف سند تحول بنیادین برای مسئولین و دانش آموزان سخنانی را بیان کرد و به طرح جدید آموزش و پرورش با عنوان "ایران مهارت" که در 10 درصد مدارس متوسطه اول برگزار خواهد شد برای دانش آموزان صحبت کرد.وی گفت: در این طرح دانش آموزان علاوه بر آموزش درسی خود بر "سبک و مهارت زندگی" در قالب طرح های فنی و حرفه ای توانایی های جدیدی را کسب خواهند کرد.

در ادامه دانش آموزان در محیطی دوستانه با مسئولین صحبت و هدیه آموزشی دریافت کردند و در پایان نماز مغرب و عشا را با حضور روحانی آموزشگاه به جماعت اقامه کردند.

آدرس کوتاه: