نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

فراخوان و نظرسنجی تغییر قطع کتاب‌های درسی


اداره کل چاپ و نشر کتاب‌های درسی سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی باهدف صرفه‌جوئی در مصرف کاغذ کتاب‌های درسی تصمیم به تغییر قطع کتاب‌های درسی دارد.

به گزارش مرکز امور هماهنگی، ارتباطات و حوزه وزارتی آموزش‌وپرورش؛ اداره کل چاپ و نشر کتاب‌های درسی طی فراخوانی از آموزگاران و اولیای محترم دانش‌آموزان دوره ابتدایی خواسته‌شده با مشارکت خود در نظرسنجی مدیران را یاری کنند.در این اطلاعیه آمده است:

کتاب‌های درسی دوره دوم ابتدائی در سال‌های گذشته با قطع (اندازه) رحلی (21*28) تولید و در اختیار دانش آموزان قرار می‌گیرد که این امر منجر به دورریز کاغذ به میزان قابل‌توجهی در هرسال می‌شود؛ یکی از راهکارهای صرفه‌جویی در مصرف کاغذ به میزان بیش از 2000 تن در سال، تغییر قطع کتاب‌های دوره دوم ابتدایی از رحلی (21*28) به قطع وزیری (16* 23) است.

ازآنجایی‌ که منافع دانش‌آموزان، توجه به ارتقای کیفیت شرایط، نتیجه آموزش و یادگیری ایشان از اهداف اصلی وزارت آموزش‌وپرورش است، بر آن شدیم تا نظر شمارا نیز در این زمینه جویا شویم. لذا خواهشمند است در مورد تغییر قطع یادشده با اعلام نظر (موافقم/ مخالفم)، ما را در تصمیم‌گیری مطلوب یاری فرمایید.

برای تصمیم‌گیری درست لطفاً با ورود به سایت سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی در این نظرسنجی مشارکت کنید.

آدرس کوتاه: