نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

مراسم افتتاحیه هفته مبارزه با مواد مخدر و پیشگیری از آسیب های اجتماعی در ناحیه یک برگزار شد


به گزارش "محسن ابوئی" کارشناس سلامت و پیشگیری از آسیب های اجتماعی ناحیه یک ، مراسم نمادین استانی به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر و پیشگیری از آسیب های اجتماعی با همکاری : فرماندهی نیروی انتظامی ، معاونت اجتماعی نیروی انتظامی ،مرکز مشاوره آرامش ، پلیس پیشگیری ، پلیس مواد مخدر و اداره کل آموزش و پرورش استان و آموزش و پرورش ناحیه یک در آموزشگاه فرهنگ ثامن الائمه ( ع) برگزار گردید .

در این مراسم "زهره امیر چقماقی" مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک گفت: یکی از نیازهای جامعه امروزی توجه به پیشگیری از آسیب های اجتماعی است ، شرایط کشور در حوزه آسیب های اجتماعی به گونه ای است که از تمامی ظرفیت ها فرصت ها باید برای افزایش سواد اجتماعی و پیشگیری از آسیب ها استفاده کرد ، بدون شک یکی از بهترین ظرفیت ها در جهت رفع آسیب های اجتماعی آموزش و پرورش است .

در ادامه "سرهنگ مزیدی" معاون اجتماعی نیروی انتظامی استان گفت : هدف گیری استکبار جهانی در ترویج مواد مخدر و محرک به سوی خانواده است تا با فروپاشی آن صدمات فراوانی را بر جامعه وارد کند لذا با توجه اینکه خانواده زیربنای توسعه جامعه است می بایست به خوبی از آن در برابر آسیب های اجتماعی و اعتیاد صیانت کرد .

قرائت مقاله ، شعر ، داستان ، تئاتر درمانی با موضوع مواد مخدر و پیشگیری از آسیب های اجتماعی از دیگر برنامه های مراسم بود .

آدرس کوتاه: