نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

مراسم نمادین زنگ انقلاب و نمایشگاه انقلاب ماندگار در دبیرستان نمونه ملک ثابت برگزار شد

مراسم نواختن زنگ انقلاب، صبح امروز همزمان با سراسر کشور در مدارس استان با حضور مسئولان ارشد استان و شهرستان در یزد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک یزد، به نقل از "محمد معینی" معاون پرورشی و تربیت بدنی مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک یزد، به مناسبت چهل سالگی انقلاب، زنگ انقلاب با حضور "آیت‌الله ناصری" نماینده‌ی ولی‌فقیه و امام جمعه‌ی یزد ، "سردار جمیری" فرمانده سپاه الغدیر استان یزد ، "علی سرداری" معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد، "زهره امیرچقماقی" مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک یزد  و سایر مسئولان استان و شهرستان و جمعی از فرهنگیان در دبیرستان پسرانه نمونه دولتی ملک ثابت نواخته شد.

سرداری، معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد، ضمن خوش‌آمد گویی به حضار و مسئولان کشوری و لشکری و تسلیت ایام شهادت دخت نبی مکرم اسلام حضرت فاطمه(س)، انقلاب اسلامی را بزرگ‌ترین اتفاق قرن دانست و ضمن اشاره به چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی، از دانش‌آموزان به عنوان مرزبانان عرصه‌ی دانش و تفکر خواست با تلاش و کوشش و دست‌یابی به قله‌های رفیع علمی در راستای تحقق آرمان‌های بلند امام خمینی(ره) کوشش کنند.

در ادامه آیت‌الله ناصری نماینده‌ی ولی‌فقیه و امام جمعه‌ی یزد، با تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه(س)، انقلاب اسلامی را یک موهبت الهی دانست که خداوند به مردم ایران هدیه کرد.

آیت الله محمدرضا ناصری با تأکید بر چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی به تلاش چهل ساله‌ی دشمنان برای شکست انقلاب اسلامی اشاره کرد  و گفت: پس از انقلاب اسلامی، ایران به یک ایران سربلند، مستقل و عزتمند تبدیل شد و این موضوع برای همه زورگوها و مستبدان جهان گران تمام شد و برای همین هر چه در توان داشتند گذاشته تا انقلاب به اینجا نرسد.

وی گفت: در آستانه‌ی چهلمین سال پیروزی انقلاب می‌بینیم که ایران به عنوان قدرت برتر منطقه در دنیا حرف برای گفتن دارد و به عنوان یک قدرت برتر شناخته می شود.

نماینده ولی فقیه در استان، تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی را مهم‌ترین مسئولیت و وظیفه‌ی مسئولان دانست و از دانش‌آموزان نیز خواست با تفکر و علم اندوزی ایده‌های امام خمینی(ره) را عملی نمایند.

اجرای سرود توسط دانش‌آموزان، نواختن زنگ انقلاب، افتتاح نمایشگاه مدرسه‌ی انقلاب و بازدید مسئولان از نمایشگاه از دیگر برنامه‌های این مراسم باشکوه بود.

آدرس کوتاه: