نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

نشست توجيهي مديران پيش دبستاني ناحیه یک یزد

بیست و دوم تیرماه 1395

در نشست توجيهي مديران مراكز پيش دبستاني كه در سه گروه 20 نفره و با حضور مدير ،معاون آموزش ابتدايي و كارشناس مسئولان مربوطه تشكيل شد "عبدالحميد صابري" مدير آموزش و پرورش ناحيه يك يزد، ضمن تشكر از زحمات مديران مراكز پيش دبستاني بر رعايت شأن و منزلت تمام اوليا و نوآموزان به ويژه همكاران فرهنگي تأكيد نمود.

"يوسف حقير" معاون آموزش ابتدايي با برشمردن اهميت دوره پيش دبستاني، مديران مراكز را به داشتن برنامه سالانه توصيه كرد و توجه ايشان را به نكاتي در مورد اهميت توجه و آشنايي با اتوماسيون اداري، توجه به فضاي فيزيكي و رعايت نكات مورد انتظار در زمان ثبت نام، استفاده از محتواي آموزشي مورد تأييد دفتر تأليف، فراهم نمودن شرايط مشاركت و حضور فعال خانواده ها در برنامه هاي مركز و ... جلب نمود.

"محمد معيني" كارشناس مسئول امور مشاركت ها، ضمن تشكر از تلاشهاي مديران، خواستار رعايت شهريه مصوب ابلاغ شده از سوي مديران شد و اعلام نمود دريافت هرگونه وجهي غير از شهريه مصوب، بيمه دانش آموزي و كتاب در هنگام ثبت نام ممنوع است و لازم است مدير هر مركز پوستر شهريه ارسالي از سرپرست آموزش و پرورش ناحيه را به منظوراطلاع رساني به خانواده ها به صورت بنر تهيه و در ورودي سالن آموزشگاه در معرض ديد مراجعه كنندگان قرار دهد.

" طيبه دهقان" كارشناس مراكز پيش دبستاني با توزيع فرمي بين مديران ضمن اعلام عملكرد هر مركز در پاسخگويي به نامه ها و ارسال گزارشها، جهت برنامه ريزي كلاسها و كارگاههاي سال آينده از مديران نظر سنجي كرد.

در پايان مراسم از مديران مراكزي كه در سال تربيتي 95- 94 در پاسخگويي و تعامل با كارشناس پيش دبستاني رتبه برتر را كسب نموده اند تجليل شد.

آدرس کوتاه: