نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

نشست مشترک معاون پرورشی ناحیه یک با رئیس اتحادیه لوازم التحریر استان برگزار شد

رییس اتحادیه صنف لوازم التحریر گفت : می توان با معرفی اجناس ایرانی در مراکز فروش معتبر زمینه های تنظیم بازار و همچنین حمایت از خانواده های ایرانی را مهیا کرد.

به گزارش «معین خلیلی» کارشناس فعالیت های اردویی و فوق برنامه این مدیریت در این نشست که با محوریت موضوعی «حمایت از کالای ایرانی در گرو حمایت از مصرف کننده ایرانی»برگزار شد؛ محمد معینی ضمن بیان اهداف جلسه عرضه داشت: با عنایت به شرایط موجود صنف لوازم التحریر و همچنین به منظور حمایت از خانواده­های ایرانی، یکی از اهداف کنونی آموزش پرورش هماهنگی و یاری­رسانی به اتحادیه لوازم التحریر استان برای نیاز سنجی و سپس برنامه ریزی کوتاه و بلند مدت با هدف تولید کالای کاملا ایرانی متناسب با سلایق جامعه ایرانی است.

"مرتضوی" رئیس اتحادیه لوازم التحریر استان ضمن تشکر از تلاشهای وافر مدیریت جهت تشکیل این جلسه بیان داشت: می توان با معرفی اجناس ایرانی در مراکز فروش معتبر زمینه های تنظیم بازار و همچنین حمایت از خانواده های ایرانی را مهیا کرد.

در پایان طرفین به توافق رسیدند که ظرف مدت 3 روز ساز و کار حمایت از کالای ایرانی در گرو حمایت از مصرف کننده ایرانی را به مرحله عمل برسانند.

آدرس کوتاه: