نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

کارگاه آموزشی – توجیهی طرح دانش آموزی نجات آب ( داناب ) برگزار شد


کارگاه آموزشی – توجیهی طرح دانش آموزی نجات آب ( داناب ) در محل سالن همایش دبیرستان پسرانه دوره اول شاهد آقا و با حضور "کاظم غلام پور" معاون آموزش متوسطه ، "خانم پاپوش"  کارشناس مسئول آموزش متوسطه اول و رابط اجرای طرح در ناحیه  و جناب آقای "مهندس فهیمی " از اداره آب منطقه ای یزد و سرکار خانم "مهندس حسینی زاده" رابط اجرایی طرح از جهاد دانشگاهی و همکاران  رابط اجرای طرح از دبیرستانهای دوره اول برگزار شد.

 این گردهمایی با بیان خیر مقدم و مقدمه ای در خصوص اهمیت طرح و نقش آموزش و پرورش در اجرای آن توسط رابط ناحیه خانم پاپوش شروع شد . وی خاطر نشان نمود که آموزش و پرورش همواره ثابت نموده که نقش کلیدی خود را با جدیت و همیت تمام در اجرای تمامی طرحها وبرنامه های اجتماعی – فرهنگی ایفا خواهد کرد. در ادامه خانم حسینی زاده به بیان روند اجرای طرح و سپس آقای فهیمی به پاره ای از دلایل و عوامل تاثیر گذار بر کاهش منابع آب در استان و معضلات ناشی از الگوی ناصحیح مصرف آب اشاره نمود .

امید آنکه این هماهنگی ها بتواند در راستای فرهنگ سازی شایسته در زمینه رعایت الگوی صحیح مصرف آب در مواجهه با بحران کم آبی در استان مثمر ثمر باشد.

آدرس کوتاه: