نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

گرامیداشت سالروز سفر رهبر انقلاب به یزد در دبستان پسرانه 12 دی ناحیه یک


به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک،در سالروز سفر پر خیر و برکت رهبر معظم انقلاب به استان یزد ، طی مراسمی در دبستان پسرانه 12 دی که از آثار و برکات سفر می باشد، مسئولین و دانش آموزان این روز را گرامی داشتند.

دراین مراسم "زهره امیرچقماقی" مدیر ناحیه یک با بیان خاطراتی از سفر حضرت آیت الله خامنه ای به یزد دانش آموزان را به ولایت مداری توصیه کرد و افزود: رهبر معظم شهر یزد را دارالعلم نامیدند و ما باید پاسدار این نام باشیم. وی در ادامه با توجه به توصیه های مقام عظمای ولایت که در آن سال فرمودند مهمترین مسئله استان آب است و با توجه به مشکلات کم آبی استان از دانش آموزان خواست در مصرف آب صرفه جویی نمایند.

رهبر معظم انقلاب در تاریخ 86/10/12  با ورود تاریخی خود به استان یزد گرمی وصف ناپذیری به این استان بخشیدند و مردم عالم دوست ، دین باور و ولایتمدار یزد با استقبال بی نظیر و تاریخی از رهبر فرزانه خود برگ زرین دیگری به کتاب تاریخ سراسر افتخار این مرزو بوم افزودند و نشان دادند که در این مملکت امام زمان(ع) ولایت فقیه محور است و بد خواهان و کج اندیشان باید بدانند که هیچگاه ملت ایران فریب شعارهای ساختارشکن آنها نخواهد خورد.

آدرس کوتاه: