اختتامیه استانی هفتمین جشنواره دانش آموزی نوجوان سالم برگزارشد

اختتامیه استانی هفتمین جشنواره دانش آموزی نوجوان سالم به میزبانی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد و با مشارکت دستگاه های مرتبط با امر پیشگیری و فعالان عرصه مراقبت از آسیب های اجتماعی با حضور مدیر کل آموزش و پرورش، معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل و دبیر کمیته فرهنگی و پیشگیری شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان در محل سالن آمفی تئاتر پژوهشگاه آیت الله خاتمی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد،  " دکتر عباسعلی دانافر" مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد،  ضمن تقدیر و تشکر از شرکت و همراهی دانش آموزان، همکاران فرهنگی و والدین در این جشنواره رهنمودهایی را در مورد حفظ سلامت و پیشگیری از اعتیاد و رفتارهای پرخطر ایراد نمودند.

آثار ارسالی به دبیرخانه این جشنواره نسبت به سال گذشته با رشد 25 درصدی همراه بوده است ودر این مراسم از 223 نفر از دانش آموزان دارای آثار برتر و برگزیده در رشته های مختلف تقدیر بعمل آمد.

همچنین همزمان با برگزاری هفتمین جشنواره دانش آموزی نوجوان سالم، پنجمین جشنواره ابتکارات و خلاقیت های پیشگیری از آسیب های اجتماعی برگزارشد و از رتبه های اول تا سوم ویژه فرهنگیان نیز تجلیل شد.

در پایان از کلیه دانش آموزان و همکاران برتر به همراه روسای دستگاه های مختلف عکس یادبود گرفته شد.

آدرس کوتاه: