اداره کل آموزش و پرورش استان یزد، معین آموزش و پرورش استان خوزستان شد

با ابلاغ مقام عالی وزارت آموزش و پرورش:
با ابلاغ سید محمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش،اداره کل آموزش و پرورش استان یزد به عنوان معین آموزش و پرورش استان خوزستان انتخاب شد.

در این ابلاغ آورده شده است،با توجه به حادثه سیل اخیر در برخی از مناطق کشور و ضرورت کمک به دانش آموزان و فرهنگیان عزیز آسیب دیده و همراهی ادارات کل آموزش و پرورش استان ها به منظور بسیج تمامی امکانات و ظرفیت های موجود در وزارت آموزش و پرورش ،آن اداره کل به عنوان معین آموزش و پرورش استان خوزستان انتخاب می شود.
شایسته است با به کارگیری کلیه امکانات و ظرفیت های موجود در آن استان و با هماهنگی نمایندگان اینجانب و اداره کل آموزش و پرورش استان مذکور، برنامه ریزی لازم جهت کمک تا بازگشت کامل به وضع عادی و مطلوب صورت پذیرد.
در این راستا "دکتر دانافر"مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد با تشکیل جلسه شورای معاونین برلزوم مشارکت همه جانبه ی تشکل های دانش آموزی و فرهنگیان, اداره مشارکتهای مردمی و غیر دولتی ,انجمن اولیا و مربیان و مجمع خیرین مدرسه ساز تاکید کرد و خواستار حمایت همه جانبه ی آنها شد.
لازم به ذکر است دستورالعمل نحوه کمک رسانی به سیل زدگان کشور به ادارات آموزش و پرورش سراسر استان یزد ابلاغ شد و با راه اندازی کمپین و پویش "هر-مدرسه- یک- کانون- مهربانی" اطلاع رسانی لازم در این خصوص صورت پذیرفت.

آدرس کوتاه :