حداقل کردن حداکثر

استاندار یزد به دیدار معلمان طرح خرید خدمات آموزشی رفت

هم‌زمان با روزی که اختصاص ویژه به ملاقات مردم با مدیران دارد، «محمود زمانی قمی» در اقدامی جالب‌توجه به دیدار معلمان مدارس طرح خرید خدمت رفت که در نامه ای از او درخواست وقت ملاقات داشتند.

  به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد؛ استاندار یزد و مدیرکل آموزش‌وپرورش به دیدار برخی از معلمان مدارس طرح خرید خدمت استان یزد رفتند تا به درخواست ملاقات آن‌ها پاسخ داده باشند و با آنان گفتگو کنند.

 «محمود زمانی قمی» پس از برگزاری این جلسه و در گفتگو با واحد مرکزی خبر اظهار داشت: روزهای قبل نامه‌ای را از برخی فرهنگیان مدارس طرح خرید خدمت استان دریافت و انگیزه پیدا کردم که به‌جای آمدن آن‌ها به دفترم به حکم مقام والای معلمان، من به مدرسه آن‌ها برم و ملاقاتی داشته باشیم.
وی بابیان اینکه با هماهنگی آموزش‌وپرورش از دبستان پسرانه شهید احمدی  که یکی از مدارس اجرا کننده این طرح می باشد انجام شد، تصریح کرد: این طرح چهار سال است که اجرا می‌شود و از جهات گوناگون موفقیت‌هایی داشته است.
استاندار یزد بیان داشت: کلاس‌هایی که از سوی معلمان طرح خرید خدمت اداره می‌شود با رشد کمی و کیفی دانش آموزان همراه بوده و خانواده‌ها نیز رضایت بیشتری داشتند که نشان از توفیق در این طرح دارد.
وی بابیان اینکه وظیفه رسیدگی به مشکلاتشان معلمان و دست‌اندرکاران این مدارس راداریم؛ افزود: در این دیدار با مشکلات آن‌ها آشنا شده و بر خود لازم می‌دانم که از هیچ تلاشی فروگذار نکنم.
زمانی قمی با تأکید بر اینکه در تعلیم و تربیت هزینه نمی‌شود، بلکه سرمایه‌گذاری می‌کنیم، اظهار داشت: نگاه ما به معلم و به‌کارگیری آن‌ها نباید نگاه هزینه‌ای باشد بلکه اگر کیفیت بالاست لازم است تقدیر و پاداش دیده شود تا به‌نوعی از آنان قدردانی صورت گرفته باشد.
وی با تقدیر و تشکر از فرهنگیان به دلیل نمونه بودن استان یزد در سال‌های متوالی تصریح کرد: این امر تصادفی نیست و تمامی خانواده آموزش‌وپرورش با مجاهدت خود موجب کسب چنین رتبه‌ای شدند که جای سپاسگزاری دارد.
گفتنی است استاندار یزد پس از بازگشت با تعدادی دیگر از هم استانی ها نیز دیدار و گفتگو کرد و مشکلات آنها را بررسی کرد.
 

آدرس کوتاه: