اعتماد به دانش آموزان یک اصل مهم درسازمان بسیج دانش آموزی است

رئیس سازمان بسیج دانش‌آموزی کشوردر یزد:
رئیس سازمان بسیج دانش‌آموزی کشوردردیدار با مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد گفت : اعتماد به دانش آموزان یک اصل مهم است و در اولویت برنامه های سازمان بسیج دانش آموزی است .

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد، " سرهنگ علی صابر ماهانی " در این دیدار اظهار داشت : استان یزد جزو استان های موفق کشور در زمینه کیفیت بخشی به برنامه ها است .

وی به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص کیفیت بخشی به امور اشاره کرد و افزود : باید سالانه برنامه ها رابررسی کنیم و آسیب شناسی نموده تا نقاط قوت و ضعف آنها مشخص شود.

سرهنگ صابر تصریح کرد : در آموزش و پرورش هرچه هزینه شود سرمایه کذاری برای آینده است و مانیز در راستای سند تحول بنیادین و اهداف آموزش و پرورش گام برمی داریم .

وی گفت : اعتماد به دانش آموزان  یک اصل مهم است  و در اولویت برنامه های سازمان بسیج دانش آموزی است .

مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد نیزدر این دیدارضمن خیر مقدم به ریاست سازمان بسیج دانش آموزی کشور و هیات همراه افزود : در آموزش و پرورش بسیج و کارهای بسیجی همیشه زنده و پویا است و همه بخش های مختلف در این زمینه فعال هستند.

"عباسعلی دانافر" با اشاره به اینکه استان یزد پیش زمینه همدلی و وفاق بسیار بالایی دارد افزود : انجام کار فرهنگی به شدت به این پیشینه و پشتوانه نیاز دارد و ما در استان در این زمینه پیشتاز هستیم.

 

آدرس کوتاه: