اعلام انزجار کارکنان اداره آموزش و پرورش استان یزد از اقدام نابخردانه و از روی استیصال آمریکای جنایتکار علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

همزمان با روز جانباز و ولادت با سعادت قمر بنی هاشم:
همزمان با روز جانباز و ولادت با سعادت قمر بنی هاشم حضرت ابوالفضل العباس(ع)کارکنان اداره کل آموزش و پرورش استان یزد از اقدام نابخردانه و از روی استیصال آمریکای جنایتکار علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام انزجار کردند.


مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد در این گردهمایی با اشاره به اقدام خصمانه اخیر آمریکا مبنی بر تروریستی خواندن سپاه پاسداران اظهار داشت : سپاه نماد قدرت ملت ایران در داخل کشور، منطقه و نظام جهانی است .
" دکتر دانافر" افزود : یکی از مهم ترین شاخصه های اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران امنیت است و بر هیچ کس پوشیده نیست که یکی از مهم ترین ارکان ایجاد این امنیت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است و به همین دلیل سپاه خاری در چشم دشمنان نظام و انقلاب است.
وی تصریح کرد : یکی از مهم مترین علل دوام و بقاء انقلاب اسلامی ایران در 40 سال گذشته حضور مقتدرانه سپاه پاسداران است .
رئیس شورای راهبردی سپاه الغدیر استان نیز در ادامه افزود : عنصر اعتقاد و باورهای نیروهای بسیجی و سپاه موضوع شکل گیری قدرت در منطقه است و این عامل برای اسرائیلی ها نگران کننده است .
دکتر غلامحسین دشتی افزود : امریکا به لحاظ جایگاهی که سپاه پاسداران در منطقه دارد آن را تروریست اعلام کرد تا برای ایران دشمن تراشی و دشمن سازی کند.
گفتنی است در این مراسم به مناسبت ولادت حضرت ابوالفضل العباس(ع) و روزجانباز از جانبازان این اداره کل هم تجلیل شد .

آدرس کوتاه :