اعلام ویژه برنامه های بازگشایی مدارس استان یزد

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان یزد:
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان یزد ویژه برنامه های نمادین بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی 98-97 را اعلام کرد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد، " منصور ارجمندی " درنشست خبری با خبرنگاران استان یزددر آستانه شروع سال تحصیلی 98-97 به تشریح برنامه های بازگشایی مدارس پرداخت و افزود : این برنامه ها از روز 31 شهریوربا مراسم غنچه ها و شکوفه ها آغاز می شود و نوآموزان پیش دبستانی و دانش آموزان کلاس اولی وارد مدرسه می شوند.

وی زنگ مهر و بازگشایی مدارس در روز اول مهر را برنامه اصلی بازگشایی مدارس دانست و افزود : این برنامه در تمامی مدارس استان راس ساعت 7:30 صبح روز یکشنبه اول مهرماه برگزار می شود و مراسم نمادین آن نیزدر دبیرستان شهید خلیل کارگر شهرستان میبد با حضور مقامات استانی برگزار خواهد شد.

ارجمندی برگزاری مراسم جوانه ها برای دانش آموزان ورودی دبیرستان را از دیگر برنامه های بازگشایی مدارس ذکر کرد و افزود : این برنامه در ساعت 10 صبح با حضور دانش آموزان پایه هفتم و هشتم دردبیرستان های مقطع متوسطه دوره اول استان برگزار خواهد شد .

معاون آموزش متوسطه خاطر نشان کرد اولین روز مهر بانگ توحید در تمامی مدارس استان طنین انداز می شود و دانش آموزان در اول وقت شرعی اولین نماز جماعت مدرسه را اقامه می کنند که در مرکز استان این مراسم با حضور " آیت الله ناصری" نماینده ولی فقیه و امام جمعه یزد در دبیرستان دخترانه طوبی ناحیه دو یزد برگزار می گردد.

ارجمندی برنامه بچه های رنگین کمان، مراسم افتتاح خانه در مدرسه و شکوه دانش  را از دیگر برنامه های نمادین بازگشایی مدارس بیان کرد.

آدرس کوتاه: