حداقل کردن حداکثر

افتتاح مرکز مشاوره و راهنمائی دکتر طاهری ناحیه 2 یزد

آیین افتتاح نخستین مرکز مشاوره و راهنمائی آموزش و پرورش ناحیه 2 یزد با حضور معاونان استاندار برگزارشددرمراسمی مرکز مشاوره و راهنمائی آموزش و پرورش ناحیه 2 یزد که به همت خیرمدرسه ساز" مهندس رضا شیشه بری" احداث و تجهیز شده است با حضور معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی و سرپرست معاونت اقتصادی و توسعه منابع استانداری ، فرمانداریزد،  مدیرکل آموزش و پرورش ، مدیرکل نوسازی مدارس و هیات مدیره مجمع خیرین مدرسه افتتاح و مورد بهره برداری قرارگرفت. 
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش این مرکز با زیر بنای 350 متر مربع در دوطبقه احداث و برای تکمیل و تجهیز آن نزدیک به 3 میلیارد ریال هزینه شده است .
ارائه خدمات مشاوره ای به دانش آموزان و خانواده ها ، پیشگیری از اختلالات یادگیری ، بیش فعالی ، مقابله با آسیب های اجتماعی ، مشاوره ازدواج ، آموزش مهارت های زندگی و برگزاری دوره های آموزشی برای والدین ودانش آموزان از مهمترین خدمات این مرکز عنوان شده است .
سرپرست معاونت اقتصادی و توسعه منابع استاندار یزد همت خیرین محترم در توسعه و تجهیز فضاهای آموزشی و پرورشی یزد را ستود و گفت : مشارکت خیرین یزدی در مدرسه سازی نشان دهنده نگاه خیلی خوبی است که مردم استان و خیرین به آموزش و پرورش دارند .
"علی زینی وند"توجه به معلمان ،  دانش آموزان و تربیت آنان را تضمین کننده آینده جامعه دانست و افزود : اگر به این موضوعات کم توجهی شود هرچند هم پول تزریق کنیم فایده بخش نخواهد بود .
درادامه این مراسم رئیس هیات مدیره مجمع خیرین مدرسه ساز ،  دو نفراز دانش آموزان و یکی از پیشکسوتان از زحمات نیکوکارانه مهندس رضا شیشه بری و همسرشان خانم طاهری در احداث دبستان احمد ، هنرستان دکتر محمد طاهری ، توسعه مرکز آموزشی و درمانی فرهنگیان و تکمیل و تجهیز مرکز مشاوره وراهنمائی ناحیه 2 یزد قدردانی کردند .

آدرس کوتاه: