حداقل کردن حداکثر

افتتاح نخستین سالن ورزشی دانش آموزان استثنائی در یزد

آیین افتتاح و بهره برداری از نخستین سالن ورزشی دانش آموزان استثنائی استان یزد با حضور معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنائی برگزارشد .


به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش دراین آیین مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد با گرامیداشت یاد و خاطره امام جمعه فقید یزد و یادگار سومین شهید محراب حضرت آیت الله صدوقی (ره) گفت : مرحوم حجت الاسلام محمد علی صدوقی برای ساخت این سالن پیگیری و جدیت خاصی داشتند و این سالن به نام ایشان نام گذاری شده است .
"احمد شیرزاد " افزود: برای بهره برداری فاز اول این سالن ورزشی که نخستین سالن خاص دانش اموزان استثنائی است تاکنون مبلغ  یک میلیارد و 650 میلیون تومان هزینه شده است .
"شیرزاد " از قول مساعد معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنائی برای تامین تجهیزات ورزشی این سالن خبرداد و اظهار امیدواری کرد با تامین اعتبارات لازم زمینه بهره برداری از فازدوم این مجموعه نیز فراهم شود .
وی از همراهی خیرین بزرگوار برای تامین فضاهای آموزشی دانش آموزان استان به ویژه دانش آموزان استثنائی قدردانی کرد و گفت : اولین آموزشگاه دانش آموزان معلول جسمی و حرکتی به صورت صدرصد خیری توسط خیر نیکوکار آقای شهبازیان با هزینه 35 میلیارد ریال دردست احداث است و انشالله در سال آینده به بهره برداری می رسد .
ایشان همچنین با اشاره به راه اندازی اولین مدرسه اوتیسم دریزد گفت : انشالله کلنگ مدرسه ویژه اوتیسم در ماه جاری به زمین زده خواهد شد و خیر بزرگوار آقای زرکش ساخت این مدرسه را به صورت صدرصد خیری تقبل نموده است .
در این آیین معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری ، خانم خاتمی همسر امام جمعه فقید یزد ، مدیران کل آموزش و پرورش ، ورزش وجوانان ، نوسازی مدارس ، کانون پرورش فکری کودکان و جمعی از فرهنگیان حضور داشتند

آدرس کوتاه: