حداقل کردن حداکثر

افتتاح کارگاه آی تی دبیرستان شهید صدوقی در ناحیه یک

با هزینه 550 میلیون ریال کارگاه کامپیوتر دبیرستان هیأت امنایی شهید صدوقی تجهیز و مورد برسی قرار گرفت .

به گزارش روابط عمومی  اداره کل آموزش و پرورش استان یزد آیین افتتاح کارگاه آی تی دبیرستان دوره اول شهید صدوقی آموزش و پرورش ناحیه یک با حضور مدیر کل آموزش و پرورش فرماندارو جمعی از فرهنگیان والدین و دانش آموزان و خیرین مشارکت کننده در این پروژه ی علمی و فناورانه در محل این دبیرستان برگزار شد.

برای تجهیز و آماده سازی این کارگاه به استاندارد های لازم از نظر فضا ،نور و تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری بالغ بر 550 میلیون ریال از محل کمک های خیرین و دولتی هزینه شده است و دارای 20 دستگاه کامپیوتر و ظرفیت 40 نفر است.

مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد در این مراسم با قدردانی از مشارکت خیرین اعضای هیات امنا و انجمن اولیاء و مربیان این دبیرستان گفت :امروزه میزان کیفیت مدارس با میزان رضایت مندی اولیاء سنجیده میشود .احمد شیرزاد نقش والدین و تشکل های درون مدرسه ای در ارتقاء کیفیت آموزشی و پرورشی مدارس را برشمرد و گفت هرچه حضور و مشارکت اولیاء و مربیان در اداره یک مدرسه بیشتر باشد تحقق شاخص های کیفت دست یافتنی تر خواهد بود. در پایان این مراسم با اهدای لوح تقدیر از زحمات همکارانی که برای برپایی این کارگاه تلاش کرده اند قدر دانی شد.

آدرس کوتاه: