آیین تجلیل از آموزشیار پیشکسوت و شاخص سواد آ موزی استان یزد با حضور معاون وزیر آموزش و پرورش

آیین تجلیل از آموزشیار پیشکسوت و شاخص سواد آ موزی " بتول دهقان اشکذری" مادر شهید حسین رشیدی فر، همسر شهید داوود رشیدی فر و خواهر شهید احمددهقان اشکذری با حضور معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نهضت سواد آموزی کشور در فرهنگسرای شهرداری یزد برگزارشد.به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد، معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نهضت سواد آموزی کشور در این مراسم با بیان اینکه ماموریت ما انسانها توسعه و آبادانی کشور است گفت: تربیت نیروی انسانی ماهر برای پیشرفت کشور توسط معلمان انجام می شود
" علی باقرزاده" با اشاره به جایگاه مقام معلم افزود: این قشر نقش موثری در رشد و شکوفایی جامعه دارند.
وی خاطر نشان کرد: معلم انسان ساز است و می تواند با تربیت انسان های بزرگ و اثربخش جامعه را به سمت تعالی و پیشرفت سوق دهد.
باقرزاده تصریح کرد: معلمی اساس آفرینش خلقت و سازندگی دنیاست و خداوند به عنوان اولین معلم، انسانها را نیازمند آموزش و تعلیم خلق کرده است.
وی با اشاره به اینکه همه انسانها به معلم نیاز دارند گفت: اصالت و ذات انسان به کارکرد اندیشه است و عمق وامداری به مقام معلم از اینجا نشات می گیرد.
وی در بخشی از سخنان خود با گرامیداشت یاد و خاطر شهدا افزود: هرکس در هر مقام و شغلی ، کار خود را به خوبی انجام دهد دین خود را نسبت به شهدا ادا کرده است.
در این مراسم از بتول دهقان اشکذری خواهر شهید احمد دهقان اشکذری و همسر شهید داود رشیدی فر بعنوان آموزشیار پیشکسوت و شاخص سواد آموزی استان یزد تجلیل شد.
همچنین در این مراسم از آموزشیاران نهضت سواد آموزی استان یزد با اهدا لوح تقدیر شد.

 

آدرس کوتاه: