بازگشایی مدارس استثنایی استان یزد

مراسم نمادین بازگشایی مدارس استثنایی استان با حضور معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استانداری یزد، مدیرکل آموزش و پرورش استان و جمعی از مسئولین و دانش آموزان با نیاز های ویژه درآموزشگاه کوثرناحیه دو یزد برگزارشد


به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد، معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار یزد در این مراسم اظهار داشت : موفقیت های علمی هنری ورزشی و فرهنگی دانش آموزان استثنایی نشان دهنده ظرفیت های بالای این دانش آموزان دارد و اگر این دانش آموزان با محدودیت هایی مواجه هستند خداوند توانمندی های دیگری را در وجودشان قرار داده است .
" محمد علی طالبی " افزود : ما در خدمت این دانش اموزان هستیم و آمادگی داریم تا با تعیین اولویت نیازهایشان قدم هایی را جهت حمایت از آنها برداریم و هرسال شاهد رشد همه جانبه این دانش اموزان با نیازهای ویژه باشیم .
معاون پژوهش برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش استان نیز در ادامه افزود : مدارس استثنایی محل تجلی فعل توانستن است و وظیفه ما است تا در مسیر تحقق اهداف این مدارس دین خود را ادا کنیم.
اجرای برنامه های مذهبی و عزاداری توسط دانش آموزان و تجلیل از برترین های علمی هنری و ورزشی و تجلیل از خیرین حامی مدارس استثنایی از دیگر برنامه های این مراسم بود .
 

آدرس کوتاه: