حداقل کردن حداکثر

برگزاری آیین تکریم و معارفه رییس اداره آموزش و پرورش منطقه زارچ برگزارشد

آیین تکریم و معارفه رییس اداره آموزش و پرورش زارچ با حضور معاون آموزش متوسطه اداره کل ، امام جمعه منطقه، بخشدار، مسئولین ادارات منطقه و جمعی از فرهنگیان در محل بخشداری زارچ برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد، حجت الاسلام "سیدمحمود روحانی طباطبایی" امام جمعه بخش زارچ ضمن عرض خیر مقدم و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و هفته دولت با بیان حدیثی از پیامبر اکرم(ص) بر اهمیت خدمت و تاثیر گذاری بر نظام خلقت خصوصا عرصه آموزش و پرورش، و نقش معلمین در جامعه تاکیدنمود.

امام جمعه زارچ افزود : ارتقاء آموزش و پرورش باید هدف نظام اسلامی باشد زیرا معلمان از جان مایه می گذارند و تمام تلاششان برای ارتقاء سطح کیفی و کمی آموزش و پرورش است .

 وی همچنین با اشاره به خدمات محمدکمالی در طول دوران تصدی پست مدیریت آموزش و پرورش زارچ، پیگیری دلسوزانه و مجدانه مسائل و مشکلات حوزه ی تعلیم و تربیت را از ویژگی های مدیریتی ایشان دانست.

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان در ادامه با توجه به نزدیکی شروع سال تحصیلی بر برنامه ریزی و پیگیری های لازم برای شروع هرچه بهتر سال تحصیلی جدید با توجه به پتانسل های موجود در مدارس،انجمن ها و دانش آموزان منطقه تاکید نمود.

"منصور ارجمندی" تصریح کرد : همه مسئولین و مردم دست به دست هم دهند تا پروژه مهر97 را به خوبی و به یاد ماندنی رقم بزنیم تا اولین روز مدرسه خاطره شیرینی را برای دانش آموزان فراهم آوریم .

وی تقویت نقاط قوت و رفع نقاط ضعف برای سال تحصیلی و رشد و پرورش همه جانبه و رسیدن به اهداف شش گانه سند تحول بنیادین را از برنامه های پروژه مهر امسال بیان کرد.

گفتنی است در حکمی از سوی مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد "حسین صفری" به عنوان مدیر جدید آموزش وپرورش منطقه زارچ معرفی و از زحمات " محمد کمالی " مدیرپیشین این اداره تقدیر شد.

 

 

آدرس کوتاه: