حداقل کردن حداکثر

برگزاری مرحله ا ستانی بیست و نهمین دوره رقابت های علمی_تخصصی معلمان تربیت بدنی استان

مرحله ا ستانی بیست و نهمین دوره رقابت های علمی_تخصصی معلمان تربیت بدنی استان یزد در سالن های ورزشی شهدای معلم (ویژه آقایان ) و سالن ورزشی آزادگان (ویژه خانم ها) برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد، این مسابقات با حضور بیش از 80 نفر از معلمان تربیت بدنی سراسر استان برگزارشد و آزمون تئوری این رقابت ها در سالن امتحانات مجتمع آموزشی استعدادهای درخشان  برازنده مقدم برگزار گردید .

" عباس دهقان"  معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل ضمن بازدید از روند برگزاری این رقابت ها ها  هدف از برگزاری این رقابت ها ارتقاءسطح آمادگی جسمانی و مهارتی معلمان تربیت بدنی و همچنین ارتقاء سطح علمی و بروز رسانی دانش معلمان عنوان کرد.

 وی افزود : با برگزاری هرچه بهتر این رقابت ها با ایجاد انگیزه در معلمان و شرکت  آنها در این رقابت ها فرصت بسیار مناسبی جهت ترغیب معلمان تربیت بدنی به انجام فعالیت های ورزشی و ارتقاء سطح نشاط و شادابی در بین معلمان فراهم شود.

 قابل ذکر است که این رقابت ها در شش گروه سنی به تفکیک جنسیت برگزار گردیدکه نتایج هر گروه سنی به شرح ذیل می باشد.

همچنین  نفرات برتر هر گروه سنی به مرحله کشوری این رقابت ها که در تابستان 97 در استان های اصفهان و اردبیل برگزار می گردد شرکت خواهند کرد .

 

گروه سنی اول آقایان                                                                          گروه سنی اول خانم ها                       

 1.حامدقره چاهی (تفت)                                                  1.فاطمه السادات موسوی(میبد)

2.سیدوحید مهدوی(مهریز)                                                        2.مرضیه تنها(ناحیه یک)

3.فرزاداحمدی(ناحیه دو)                                                            3.سحرکرجی(ناحیه دو)

گروه سنی دوم آقایان                                                                             گروه سنی دوم خانم ها

1.مصطفی کریمی(صدوق)                                                      1.فاطمه میرجلیلی (ناحیه یک)

2.مهدی حیدری(ناحیه دو)                                                        2.حمیده نادعلی(ناحیه دو)

3.علی ایمانی(بهاباد)                                                            3.مهدیه انتظاری کیا(صدوق)

گروه سنی سوم آقایان                                                                         گروه سنی سوم خانم ها

1.رضا خدام (مهریز)                                                               1. طیبه رعیت(ناحیه یک)

2.رضا هاتفی(اردکان)                                                                  2.افخم اکرمی(ابرکوه)

3.عابدین حجت(میبد)                                                             3.محبوبه آلیان برین(ناحیه دو)    

   گروه سنی چهارم آقایان                                                                  گروه سنی چهارم خانم ها

1.محسن کوچک پور(ابرکوه)                                                      1.مهدیه حیدری(ناحیه دو)

2.حمیدمرادی(زارچ)                                                               2.فاطمه فتح آبادی(ناحیه یک)               

3.ابوالفضل یاوری(ناحیه دو)                                              3.فاطمه طالب پور(ابرکوه)

 گروه سنی پنجم آقایان                                                                         گروه سنی پنجم خانم ها

1.حسین خلیلی(اردکان)                                                                   1.مهناز امامی(میبد)

2.-                                                                                                    2.فاطمه اکرمی(ابرکوه)

3.-                                                                                                 3.سودابه نظریان(ناحیه دو)

گروه سنی ششم آقایان                                                                          گروه سنی ششم خانم ها

1.مصطفی دوست گل(ناحیه یک)                                                1.حمیده حدادزاده(ناحیه یک)

2.محمدرضا صادقی(میبد)                                                               2.زهرا دهقانی زاده(مهریز)

3.تقی زارع(ناحیه دو)                                                                 3.عذرا زارعی(میبد)

آدرس کوتاه: