برگزاری نخستین جلسه شورای انجمن اولیا و مربیان مدارس استثنایی استان یزد

نخستین جلسه شورای انجمن اولیا و مربیان مدارس استثنایی استان یزد با حضور نمایندگان انجمن اولیا و مربیان مدارس استثنایی در سالن اجتماعات ادراه آموزش و پرورش استثنایی استان یزد برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد، رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی و رئیس شورای انجمن اولیاء و مربیان مدارس استثنایی استان در این نشست بر نقش و اهمیت انجمن اولیا و مربیان در توسعه ، برنامه ریزی های استانی و منطقه ای اشاره کرد و افزود : تبیین نقش اولیای دانش آموزان در برنامه ریزی های آموزشی و پرورشی خواستار مشارکت هرچه بیشتر و فعال خانواده ها است .

" مصطفی پایدار" در ادامه گزارشی از عملکرد شورا در سال گذشته و نیازها و ضرورت های آموزش و پرورش استثنایی استان یزد در سال تحصیلی جاری در حوزه های آموزشی ، پرورشی ، توانبخشی ، عمرانی را بیان کرد.

" ابراهیم پیمان فر" رئیس اداره انجمن اولیا و مربیان اداره کل آموزش و پرورش استان نیز درباره اهمیت و نقش انجمن اولیا و مربیان در مدارس و هدف از تشکیل شورای انجمن اولیا و مربیان مباحثی را عنوان نمود.

مرور بخشنامه و تشریح اهداف و وظایف شورا توسط دبیر شورا ، توضیحات کارشناس امور مالی در خصوص سرویس ایاب و ذهاب دانش آموزان استثنایی همچنین ارائه گزارش اجمالی درباره فعالیت ها و برنامه شورای انجمن اولیا و مربیان طی دو سال گذشته از دیگر برنامه های این نشست بود.

در ادامه با اعلام آمادگی داوطلبین، اعضای داوطلب معرفی شده و با توزیع برگ اخذ رای، رای گیری انجام شد و نتایج آرا اعلام گردید.

تجلیل از انجمن های برتر کشوری و استانی مدارس استثنایی استان پایان بخش برنامه های این شورا بود.

 

آدرس کوتاه: