حداقل کردن حداکثر

برگزاری هفتمین جلسه شورای آموزش و پرورش

مدیرکل آموزش و پرورش : طرح خرید خدمات آموزشی نسخه شفا بخشی برای آموزش و پرورش استان بود / حمایت از معلمان خرید خدمات آموزشی یک ضروت است .


به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد هفتمین نشست شورای آموزش و پرورش استان یزد به ریاست "مهندس محمد زمانی قمی "استاندار یزد و حضور سایر اعضا درسالن حمیدیا استانداری برگزارشد  
مدیرکل آموزش و پرورش دراین نشست با ارائه گزارشی از افتخارات آموزشی و پرورشی استان یزد گفت : این موفقیت ها ریشه در فرهنگ توکل و توسل ، فرهنگ کار و تلاش ، فرهنگ همدلی دارد و معلمان استان با کار وتلاش مضاعف برای موفقیت دانش آموزان استان تمام هم و غم خود را به کار گرفته و از هیچ کوششی دریغ نورزیده اند .
"احمد شیرزاد " اجرای طرح مدارس بسته حمایتی یا طرح خرید خدمات آموزشی را از جمله نسخه های شفا بخش برای تامین کسری نیروی انسانی مورد نیاز آموزش و پرورش دراستان یزد دانست و گفت : والدین وکارشناسان از عملکرد و کارائی این معلمان به شدت رضایت دارند.
وی بر ضرورت رفع مشکلات مالی این طرح تاکید کرد وگفت : حمایت اعتباری و پرداخت به موقع مطالبات این عزیزان می تواند انگیزه و رضایت مندی آنان را افزایش دهد .
"شیرزاد " همراهی  مجمع خیرین مدرسه ساز و خیرین بزرگوار در بخش های مختلف مدرسه سازی و اموررفاهی و درمانی فرهنگیان را ستود و گفت : با همراهی خیرمدرسه ساز مهندس محمد رضا شیشه بری خدمات رفاهی و درمانی برای فرهنگیان در استان یزد به خوبی ارتقا یافته است.
ایشان در ادامه از همراهی های مهندس میرمحمدی برای رفع مشکلات آموزش و پرورش در 4 ساله اول دولت تدبیر وامید قدردانی کرد واظهار امیدواری نمود با حمایت معنوی و راهنمائی های مهندس زمانی قمی آموزش و پرورش بتواند روند رو به رشد خود را تداوم بخشد.
درادامه این نشست معاونین پژوهش و برنامه ریزی ، آموزش ابتدائی و آموزش متوسطه به ترتیب به ذکر شاخص های نیروی انسانی و جمعیتی -  وضعیت آموزش پیش دبستانی ، دبستان ،  طرح ها و چالش ها-  و تحلیل وضعیت علمی و آموزشی استان یزد درکنکور سراسری پرداختند .
گزارشی از وضعیت فضای آموزشی و برنامه های مدرسه سازی توسط رئیس هیات مدیره مجمع خیرین مدرسه ساز از دیگر برنامه های این نشست بود .
جمع بندی استاندار یزد درمورد مسائل دستگاه تعلیم و تربیت پایان بخش این نشست بود که مشروح سخنان ایشان در خبر بعدی به تفضیل آمده است .

آدرس کوتاه: