برگزیدگان نخستین همایش ملی هویت کودکان ایران اسلامی معرفی شدند

در مراسم اختتامیه نخستین همایش ملی هویت کودکان ایران اسلامی، برگزیدگان این همایش معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد، برگزیدگان نخستین همایش ملی هویت کودکان ایران اسلامی با حضور دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش، معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش، مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد و جمع دیگر از مسئولان آموزش و پرورش تجلیل شدند.

در بخش عکس فریده فرهنگی از استان گیلان، اسما اصغری از کرمانشاه و شهروز بائی از گلستان به ترتیب اول تا سوم شدند.

در بخش قصه گویی، نادیا بوستانی از یزد، دیاری رون از آذربایجان غربی به ترتیب حائز رتبه های اول و دوم شدند و مریم بابایی زاده از یزد و صبریا یوسفی از کردستان به طور مشترک مقام سوم را کسب کردند.

در بخش آواها و نواهای بومی و محلی نیز فتانه شیرازی از کرمانشاه شد و رتبه دوم به طور مشترک به اسحاق شهریاری از سیستان و بلوچستان و فاطمه بحرانی از یزد رسید و سارا قربانی نژاد و میترا اقبالی از یزد به طور مشترک رتبه سوم را کسب کردند.

همچنین در بخش فیلم کوتاه، محمد غزازانی از شهر تهران اول شد، سیما درویش زاده از سیستان و بلوچستان دوم شد و رتبه سوم نیز از آن ژیلا نمرودی از سیستان و بلوچستان شد.

در رشته دکلمه خوانی نیز فاطمه بحرانی از یزد به مقام اول دست یافت، رتبه دوم به آتنا قیس و عطیه رخشانی هر دو از یزد به طور مشترک رسید و مریم چراغی از فارس نیز سوم شد.

آدرس کوتاه: