به مناسبت سال روزولادت امام حسین (ع) و روز پاسدار:

مدیر کل آموزش و پرورش استان با فرمانده سپاه الغدیر دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد، " دکتر عباسعلی دانافر" به همراه جمعی از همکاران اداره کل صبح امروز همزمان با  سال روزولادت حضرت ابوالفضل العباس (س ) و روز جانباز و ولادت امام حسین (ع) و روز پاسدار ،با حضور در دفتر فرماندهی سپاه الغدیر یزد ، روز پاسدار و جانباز را به مدافعان حریم ولایت و میهن اسلامی تبریک گفتند.

دانافر در این دیدار گفت: سپاه پاسداران در تمامی مراحل امتحان خودش را در پاسداری از اسلام و انقلاب به اثبات رسانده است و طلایه دار حفاظت و پاسداری از انقلاب می باشد.

وی در این دیدار به نقش بی بدیل نیروهای جان برکف سپاه پاسداران و سایر نیروهای نظامی و انتظامی در پاسداری از حریم ولایت و کشور اشاره کرد و افزود : آرامش و امنیت کنونی کشور مدیون دلاوریها و رشادتهای پاسداران میهن اسلامی می باشد و از خدمات و تلاش‌های این عزیزان در عرصه های مختلف تقدیر و تشکر کرد.

فرمانده سپاه الغدیر استان نیز درادامه افزود : معلمان پرچمداران واقعی حفظ و حراست از حریم ولایت و دستاوردهای انقلاب و نظام اسلامی می باشند .

"سردار جمیری " نقش آموزش و پرورش در استان یزد را ویژه دانست و افزود : شاخص ترین و بیشترین شهدا و رزمندگان از آموزش و پرورش هستند که در امنیت نقش کلیدی و اصلی دارند .

آدرس کوتاه: