حداقل کردن حداکثر

دانش آموزان یزدی کتابخوان برتر کشور شدند

با هدف شناسائی و تجلیل از دانش آموزان کتابخوان ، نخستین جشنواره دانائی و توانائی در تهران برگزارشد


به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد با برگزاری نخستین جشنواره دانائی و توانائی  که با هدف شناسائی و تجلیل از دانش آموزان برتر کتابخوانی در اردوگاه فرهنگی و تربیتی شهید باهنر کشور برگزارشد 6 نفر از دانش آموزان استان یزد برتر کشور شدند .
شش نفرازدانش آموزان استان یزد در نخستین جشنواره دانایی توانایی که به مناسبت تجلیل از دانش آموزان کتابخوان برتر سراسر کشوردراردگاه شهید باهنر تهران برگزار شد توانستند عنوان کتابخوان برتر کشوری را کسب نمایند .
به گفته کارشناس مسئول فرهنگی وهنری معاونت فرهنگی و پرورشی آموزش و پرورش استان یزد این دانش آموزان پس از موفقیت در مسابقات کتابخوانی مراحل آموزشگاه ، منطقه و استان در سال تحصیلی 95-96 به مرحله کشوری این مسابقات حضور یافتند ودر رقابت با دانش آموزان سایر استانها به مقام برتر این مسابقات دست یافتند.
کاظم پناهی افزود : علی امیدوار از دبیرستان امیر کبیر ابرکوه - حمید رضا زارع رشکوئیه از دبیرستان شاهد رمضان زاده ناحیه یک و علیرضا سیحون از دبیرستان تیزهوشان شهید صدوقی ناحیه دو در گروه پسران و فهیمه فلاحتی از دبیرستان فاطمه الزهرا مروست -  زهرا دهستانی از دبیرستان فرزانگان ابرکوه و فاطمه رضایی از دبیرستان زینبیه ناحیه دو یزد درگروه دختران به عنوان کتابخوان برتر کشور انتخاب شدند .

آدرس کوتاه: