دیدار مدیرکل آموزش و پرورش و پرسنل سوادآموزی استان با نماینده ولی فقیه

حضرت آیت الله ناصری : ارائه آموزش هایی همچون مبانی و مسائل دینی ، قرانی ، احکام و تاریخ اسلام برای فراهم کردن زمینه تحکیم سوادِ سوادآموزان یک ضرورت است .به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش در سومین روز ازهفته سوادآموزی مدیرکل آموزش و پرورش به همراه پرسنل معاونت سوادآموزی استان با نماینده ولی فقیه و امام جمعه یزد دیدار کردند .
نماینده ولی فقیه در این دیدار از زحمات تمامی دست اندرکاران نهضت سوادآموزی بعد از صدور فرمان تاریخی حضرت امام (ره) تا کنون قدردانی کرد و گفت : آموزشیاران سوادآموزی دراین راه رنج ها و زحمات فراوانی متحمل شدند که توصیه می کنم خاطرات این عزیزان را ثبت نمائید تا دراین تاریخ پرافتخار ماندگار بماند .
آیت الله محمد رضا ناصری وظیفه امروز سوادآموزی درجهت ماندگار کردن سواد در سوادآموزان را یادآورشد و افزود : ارائه آموزش هایی همچون مبانی و مسائل دینی ، قرانی ، احکام و تاریخ اسلام  برای فراهم کردن زمینه تحکیم سوادِ سوادآموزان یک ضرورت است .
درادامه این نشست با اهدای لوح تقدیر معاون وزیر و رئیس نهضت سوادآموزی کشور از فعالیت های اداره کل زندانهای استان یزد در امر سوادآموزی زندانیان قدردانی شد
درابتدای این نشست مدیرکل آموزش و پرورش و معاون سوادآموزی با ارائه عملکرد سوادآموزی درسال 96 به تشریح دستاوردهای سوادآموزی استان در 4 ساله اخیر پرداختند .

آدرس کوتاه: