زیر بنایی تعلیم و تربیت در دوره پیش دبستانی شکل می گیرد

مدیر کل آموزش و پرورش سمنان :
مدیر کل آموزش و پرورش سمنان با بیان اینکه زیر بنایی تعلیم و تربیت در دوره پیش دبستانی شکل می گیرد گفت: تمام دوره های تحصیلی ابتدایی ، متوسطه اول و دوم باید همسویی و هم صدایی با دوره پیش دبستانی داشته باشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد، "محمد  دستورانی "عصر چهارشنبه در اختتامیه نخستین همایش ملی  هویت کودکان ایران اسلامی ویژه دوره پیش دبستانی  بر بهره گیری از بهترین نیروی انسانی و سرمایه گذاری زیاد در دوره پیش دبستانی تاکید کرد.

وی خاطر نشان کرد: اگر به دوره  پیش دبستانی کم توجهی شود در دوره های دیگر تحصیلی دچار نوسان و نقصان می شویم  بنابراین این دوره از اهمیت زیادی  قائل است.

دستورانی با بیان اینکه انتخاب یزد برای  برگزاری این همایش بسیار هوشمندانه بوده است اضافه کرد: در استان یزد کمترین تحریف  در اعتقادات ، معماری  ، سبک زندگی و فرهنگی مذهبی مردمان آن صورت گرفته است.

دستورانی افزود: با برگزاری همایش یاد شده ، آنچه که در دوره پیش دبستانی اتفاق خواهد افتاد یک معجزه به تمام معنا خواهد بود..

مدیر کل آموزش و پرورش از همه برگزار کنندگان همایش ملی هویت ایران اسلامی ویژه دوره پیش دبستانی به نمایندگی از همه شرکت کنندکان در این همایش قدردانی کرد.

 

آدرس کوتاه: