سومین کارگروه دانش آموزی و فرهنگیان استان یزد تشکیل شد

سومین کارگروه دانش آموزی و فرهنگیان استان یزد به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و برگزاری مراسم 13 آبان در سالن شهید ساداتی اداره کل برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش استان یزد، مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد در این نشست دانش آموزان را از ارکان اصلی، گرامیداشت 13 آبان و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران دانست.

" عباسعلی دانافر"  آموزش و پرورش را مهمترین کمیته در برنامه 13 آبان و چهلمین سالگرد دانست و افزود: مهمترین دستاورد های انقلاب اسلامی شکل گیری هویت ایرانی اسلامی دانش آموزان است.

وی با اشاره به شادی، نشاط و پویایی در بین دانش آموزان گفت: هر فعالیتی که با شادی و نشاط همراه شود مخاطبان بیشتری را جذب نموده و اثرات بیشتری را بر جا می گذارد.

دانافر گفت : فعالیت های ورزشی از ارزش خاصی برخوردار هستند و در برگزاری برنامه های 13 آبان و چهلمین سالگرد از این فعالیت های  ورزشی استفاده نمائید.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان یزد نیز در ادامه از کمیته ها خواست تا از برنامه های تکراری پرهیز و با روی آوردن به کارهای خلاقانه و جدید به تقویت برنامه ها کمک کرده و باعث جذابیت دانش آموزان در این راستا شوند.

" علی سرداری" افزود: اعضای اصلی در این مراسم دانش آموزان هستند و فقط با حضور آنان یک راهپیمایی با شکوه برگزار می شود.

گفتنی است در این نشست مسئول کمیته ها نیز به ارائه نقطه نظرات خود در برگزاری چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران و مراسم 13 آبان پرداختند.

 

 

آدرس کوتاه: