فعالیت های علمی،پژوهشی و فرهنگی در راس برنامه های بسیج

بسیج باید فعالیت های علمی،پژوهشی و فرهنگی در راس برنامه های خود داشته باشد.

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد مدیرکل آموزش و پرورش گفت: بسیج باید فعالیت های علمی،پژوهشی و فرهنگی را در راس برنامه های خود داشته باشد و در این راستا تمام توان خود را بکار گیرد.

"عباسعلی دانافر"بر لزوم ایجاد وحدت و همدلی و نزدیکی دلها به یکدیگر و مشارکت همه ی همکاران در برنامه های بسیج تاکید کرد و افزود:ایجاد روحیه ی همدلی، عدم انشقاق و مشارکت حداکثری همکاران در برنامه های بسیج باید حفظ شود و این  رمز موفقیت بسیج است.

"عباسعلی دانافر" با اشاره به در پیش بودن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی افزود : برنامه های امسال باید هرچه باشکوهتر برگزار و دستاوردهای انقلاب اسلامی برای همگان تبیین گردد.

مدیر کل آموزش و پرورش استان اظهار داشت:ایجاد فضای با نشاط همراه با خلاقیت و نوآوری لازمه ادامه راه است و باید با استفاده از تمامی ظرفیت های درون و برون دستگاهی برای تحقق این امر بکوشیم.

معاونت مالی و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش و رئیس شورای اندیشه ورزی سازمان بسیج فرهنگیان استان هم گفت:بسیج مدرسه عشق است و همه ی ما دانش آموخته ی این فرهنگ مقدس هستیم و همه باید در راه رسیدن به اهداف متعالی بسیج همچون شهدا جانفشانی کنیم.

ارائه گزارش برنامه های پایگاه مقاومت  بسیج شهید رجایی و بیان خاطراتی از دفاع مقدس از دیگر برنامه های این جلسه بود.

  

آدرس کوتاه: