مراسم آغاز اولین روز کاری سال جدید در اداره کل آموزش و پرورش استان یزد

مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد بر برنامه ریزی ، نظارت و ارزیابی در زندگی شخصی و کاری تاکید کرد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد، " دکترعباسعلی دانافر" در جمع کارکنان اداره کل آموزش و پرورش استان با تبریک سال جدید برای همه فرهنگیان ، معلمان، دبیران ، مدیران مدارس ، کادر اداری، دانش آموزان و تمامی دست اندرکاران عرصه تعلیم و تربیت آرزوی موفقیت کرد .

وی با اشاره به دعای تحویل سال برداشت نمودند که نباید فراموش کرد همه قدرتها در دستان خداوندی است که صاحب کن فیکون می باشد بنابراین از خدا باید خواست که حال ما را نیز به بهترین وجه دگر گون کند و از خداوند متعال احوالی نیکو و سالی خوش همراه با تندرستی را برای آنان خواستار شد.

وی اظهار داشت : انسان های موفق برای هر روز از زندگی خود برنامه دارند و آنها را به صورت روزانه ، هفتگی و ماهانه نظارت می کنند .

مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد با اشاره به اینکه برای عملیاتی شدن برنامه ها باید آنها را روی کاغذ بیاوریم افزود : با یادداشت نمودن برنامه ها ومرور یک ساله آنها می توان هدف و چشم اندازی را برای فعالیتهای فردی ، خانوادگی ،شغلی و کلان برنامه ریزی کرد.

دانافردرپایان بر داشتن برنامه و هدف و اجرا و در نهایت کنترل و نظارت آنها در همه زمینه ها تاکید کرد و افزود: برای اینکه امروزمان بهتر از دیروز باشد داشتن برنامه دقیق در کارها ضروری است .

 

آدرس کوتاه: