نخستین جلسه کمیته اجرایی گروه سرود 1357 نفره دانش آموزی همسرایان فجر برگزار شد

جلسه کمیته اجرایی گروه سرود 1357 نفره دانش آموزی همسرایان فجر با حضور علی سرداری معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل و مدیران مدارس مجری طرح برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد، معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش در این جلسه در خصوص برنامه های گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و اهمیت نقش و جایگاه فرهنگیان و دانش آموزان در پیروزی انقلاب اسلامی مطالبی را عنوان کرد و نقش آفرینی فرهنگیان و دانش آموزان را در همه عرصه های پس از انقلاب تا کنون قابل ستایش دانست.

" علی سرداری " در ادامه افزود: در طی چهل سال گذشته آموزش و پرورش علاوه بر کارنامه موفق آموزشی در عرصه های تربیت سیاسی ،اعتقادی و اجتماعی نیز تاثیر گذار و موفق بوده است .

وی گفت : یکی از برنامه هایی که هر ساله کمیته دانش آموزی و فرهنگیان ستاد گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی استان برگزار می نماید اجرای زیبا و ماندگار گروه سرود 1357 نفره همسرایان فجر است .

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش ضمن تشکر از مدیریت آموزش و پرورش نواحی یک و دو یزد که مجری این طرح در سالهای گذشته تا کنون بوده اند، اهتمام هر چه بیشتر دست اندرکاران این برنامه را برای تشکیل و اجرای این گروه در دهه فجر امسال خواستار شد.

در ادامه " محمد حسین انتظاری "  رئیس اداره فرهنگی هنری  با ذکر تاریخچه کوتاهی از اجرای گروه همسرایان دهه فجر ،این برنامه  را از زیباترین برنامه های ماندگار 22 بهمن ،سالروز پیروزی انقلاب اسلامی برشمرد.

وی کسب رتبه اول اجرای همسرایان فجر استان یزد در بین 31 استان کشور در سال گذشته  را مایه افتخار استان دانست و در مورد چگونگی و نحوه تشکیل گروه همسرایان نکاتی را بیان نمود.

" زهره امیرچقماقی" رئیس آموزش و پرورش ناحیه یک یزد نیز ضمن تاکید بر اهمیت نقش و جایگاه آموزش و پرورش در برنامه های بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت:آموزش و پرورش ناحیه یک در جهت برگزاری هر چه باشکوه تر برنامه های گرامیداشت دهه فجر به ویژه همسرایان فجر ،همه توان و امکانات خود را به کار خواهد بست.

در پایان این جلسه مدیران مدارس اجرایی این طرح نقطه نظرات و دیدگاههای خود را بیان نمودند.

آدرس کوتاه: