نشست دو روزه قطب چهار كشوري مشاوره در يزد برگزار شد

نشست دو روزه روساي ادارات و مراكز مشاوره قطب چهار كشور با حضور معاون پرورشي و فرهنگي اداره كل آموزش و پرورش استان يزد برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد، نشست دو روزه روساي ادارات و مراكز مشاوره قطب چهار كشور با حضور معاون پرورشي و فرهنگي اداره كل آموزش و پرورش استان يزد و روساي ادارات و مراکز مشاوره استانهاي يزد، كرمان، هرمزگان، سيستان و بلوچستان و خراسان جنوبي در مركز مشاوره و خدمات روانشناختي امام حسين(ع) برگزار شد.

رئیس اداره مشاوره تربیتی اداره کل آموزش و پرورش استان گفت : در اين نشست حاضران در دو كارگروه جداگانه با عناوین آمایش مشکلات و آسيب هاي رواني-  اجتماعی دانش آموزان و كنكور و پایگاه های انتخاب رشته دانشگاه ها به بحث و تبادل نظر پرداختند.

" حمیده رادپور"   یادآور شد هدف از نشست های تخصصی قطب ها فراهم آوردن زمینه توسعه و تعمیق مشارکت استان های عضو با هدف رشد و تعالی روز افزون امور راهنمایی و مشاوره بوده که برون داد این جلسات مکتوب نمودن مباحث، تجربیات و دستاوردهای هر قطب و ارائه گزارش مستمر به حوزه ستادی و تهیه و تدوین محتوای آموزشی مناسب و تخصصی پیرامون موضوعات مورد بحث خواهد بود.

آدرس کوتاه: