نشست مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد با نمایندگان تشکل های دانش آموزی برگزارشد

مدیر کل آموزش و پرورش استان یزدگفت : تشکل های دانش آموزی زمینه ساز شکوفایی استعداد دانش آموزان است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد، " عباسعلی دانافر" در این نشست ضمن تسلیت به خانواده دانش آموزان سیستان و بلوچستان با آنها ابراز همدردی کرد و اظهار داشت :شما دانش آموزان نماینده 251 هزار دانش آموز استان هستید و بیان دیدگاهها و نظراتتان ارزشمند است زیرا از درون جامعه دانش آموزی استان بیان می شود.

وی افزود : تشکل های دانش آموزی در راستای رشد اجتماعی، سیاسی و خود باوری دانش آموزان است و دانش آموزانی نقاد و پرسشگر را تربیت می کند.

دانافر در ادامه به چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود : سه اصل اعتقادات ، وحدت و رهبری امام خمینی (ره) در به وقوع پیوستن انقلاب اسلامی ایران نقش داشته است .

وی حفظ و حراست از انقلاب اسلامی ایران را وظیفه همه به ویژه دانش آموزان امروز به عنوان نسل چهارم انقلاب دانست و افزود : همه باید دست به دست هم دهیم و با تمام انرژی در جهت انتقال دستاوردهای 40ساله انقلاب اسلامی ایران گام برداریم .

گفتنی است نمایندگان تشکل های دانش آموزی استان نیز در این نشست مباحث آموزشی و پرورشی موجود در مدارس را بیان نموده و خواستار پیگیری آنها از سوی آموزش و پرورش استان شدند.

 

 

آدرس کوتاه: