همايش مديران و كارشناسان كانون هاي فرهنگي تربيتي استان

همايش مديران و كارشناسان كانون هاي فرهنگي تربيتي استان در كانون ام ابيها(س) يزد برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد، در اين همايش مديران و كارشناسان كانون ها ضمن تبادل تجربيات و ارايه راهكارهاي مفيد در جهت پويايي كانون ها ،در برنامه و كلاس توجيهي ويژه سايت همگام و نيز جشنواره زندگي به سبك روح الله آشنا شدند.

همچنين سرداري، معاون پرورشي و فرهنگي اداره كل آموزش و پرورش استان بر ضرورت پويايي و كار فرهنگي در كانون ها ،جذب هرچه بيشتر دانش آموزان،ثبت اطلاعات دانش آموزان در سامانه همگام،تبادل تجربيات مابين كانون ها،پست اداري كانون ها تأكيد نمود.

 عليرضا جلالي مشاور مدير كل آموزش و پرورش نیز ضمن تشكر از فعاليت كانون ها بر لزوم  جذب حداكثري و تسهيل شرايط براي حضور دانش آموزان تأكيد نمود.

حسین انتظاري رئيس  اداره فرهنگي هنري و فضاهاي پرورشي استان نيز با اشاره به سند تحول بنيادين كه  در آن تربيت جايگاه خاصي دارد به اهميت تربيت خوب دانش آموزان  و همچنين توجه به بحث اوقات فراغت،چهلمين سالگرد شكوهمند جمهوري اسلامي و سامانه همگام  تأكيد نمود.

همچنين كريمي كارشناس مسئول اردوها و كانون هاي استان، بر اهميت ضرورت توجه به كانون ها،فعاليت هاي خلاقانه در كانون و لزوم استفاده از تمام ظرفيت ها جهت كار در كانون تأكيد نمود.

آدرس کوتاه: