حداقل کردن حداکثر

همکاری آموزش و پرورش و آب منطقه ای برای حفاظت از منابع آب

با هدف حفاظت بهتر از منابع آب ، دانش آموزان متوسطه اول استان در قالب طرح "داناب" ، آموزش می بینند


درراستای حفاظت از منابع آب و با هدف آموزش دانش آموزان اداره کل آموزش و پرورش و شرکت سهامی آب منطقه ای تفاهم نامه امضا کردند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد این تفاهم نامه با 8 ماده و یک تبصره صبح امروز به امضای "احمد شیرزاد" مدیرکل آموزش و پرورش و "محمد مهدی جوادیان زاده " رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی آب منطقه ای یزد رسید .
در مراسم امضای این تفاهم نامه مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد با اشاره به اهمیت آب در دنیای آینده گفت : کمبود منابع آب  بحران های بیشماری را برای نسل های آتی  به دنبال خواهد داشت و دانش آموزان باید باعمق این بحران آشنا شوند.
"احمد شیرزاد"  نقش مدارس در آموزش و فرهنگ سازی را یادآورشد و گفت : راه حل همه مشکلات جامعه درمدارس است و این آموزش های صحیح و به موقع مدرسه است  که می تواند نسلی توانمند را تربیت کند .
وی طرح همیار پلیس را نمونه ای موفق از طرح های مشارکتی در مدارس خواند و افزود : برای موفقیت این گونه طرح ها باید علاوه برایجاد شور ونشاط درمدارس به دانش آموزان اعتماد کنیم و مسئولیت ها را در قالب آموزش های منسجم به آنان واگذار نمائیم .
مدیرعامل شرکت سهامی آب منطقه ای نیز دراین نشست با اشاره به وضعیت منابع آب کشور و استان گفت :  تنها راه نجات کشور احیا و تعادل بخشی به منابع آب زیرزمینی است .
"محمد مهدی جوادیان زاده " اجرای طرح داناب را یک حرکت مثبت و ارزشمند درزمینه آگاهی و اطلاع رسانی نسبت به وضعیت منابع آب و ترویج فرهنگ صحیح مصرف بهینه خواند و گفت : آب منطقه ای برای تداوم این طرح مقدمات لازم را فراهم کرده است.

آدرس کوتاه: