وضع صندوق ذخیره فرهنگیان در سال مالی اخیر خوب بود

سیدمحمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش در ایلام :
وزیر آموزش و پرورش در بدو ورود به ایلام، به سوالات خبرنگاران پاسخ داد. او وضع صندوق ذخیره فرهنگیان را در سال مالی اخیر خوب ارزیابی و ابراز امیدواری کرد این وضع در سال‌های آینده ادامه یابد


به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد به نقل از مرکز امور هماهنگی، ارتباطات و حوزه وزارتی آموزش و پرورش سیدمحمد بطحایی در بدو ورد به ایلام در پاسخ به خبرنگاران گفت: صندوق ذخیره فرهنگیان در سال مالی‌ای که پشت‌ سر گذاشت، خوشبختانه ارزش افزوده مناسبی داشت. مجمع صندوق را هفته گذشته برگزار کردیم و به دلیل طولانی بودن مباحث باز بحث به جلسات آتی موکول شد اما گزارش‌های حسابرسی و صورت‌های مالی و ترازی که ارائه شده حاکی از موفقیت و وضع نسبتاً خوبی است که ما در سال مالی اخیر نسبت به سال مالی گذشته داشته‌ایم.
وی افزود: علی‌رغم همه مسائل و مشکلات اقتصادی کشور بهره‌وری صندوق ذخیره و شرکت‌های تابعه‌اش خوشبختانه خیلی خوب بوده است و امیدواریم که این روند رو به رشد همواره در سال‌های آینده ادامه داشته باشد.
وزیر آموزش و پرورش درباره سفر خود به استان ایلام نیز اظهار کرد: به لطف خداوند این توفیق را به دست آوردم که در یک سفر دو روزه خدمت همکاران محترم در استان ایلام و همه کارگزارانی که در این استان زحمت می‌کشند برسم. ما شورای آموزش و پرورش مناطق مرزی را برگزار و مسائل و مشکلات مربوط به استان ایلام را در معیت استاندار محترم و سایر مقامات استانی بررسی خواهیم کرد.
 وی ادامه داد: همچنین دیداری با همکاران عزیزم در این استان خواهیم داشت و جلساتی را با تشکل‌های معلمان خواهیم داشت. یکی، دو پروژه آموزش و پرورشی هم افتتاح خواهد شد و در برنامه بازدید از مدارس هم گنجانده شده است که انشاءالله به صورت سرزده به یکی دو مدرسه هم خواهم رفت، خسته نباشید خدمت همکاران عزیز عرض خواهم کردم و مسائل و مشکلات را از زبان همکارانم خواهم شنید.

آدرس کوتاه: