حداقل کردن حداکثر

پيام استاندار يزد به مناسبت 12 دي ماه سالروز سفر مقام معظم رهبري به استان يزد و 9دي ماه روز بصيرت و ميثاق امت با ولايت

استاندار يزد به مناسبت نهم دي ماه روز بصيرت و ميثاق امت با ولايت و همچنين روز دوازدهم دي ماه، سالروز سفر مقام معظم رهبري به استان يزد پيامي را صادر كرد.


به گزارش روابط عمومي استانداري يزد "محمود زماني قمي" در پيام خود آورده است:
مردم شريف استان يزد از ماه دي، خاطره اي دلنشين و شور انگير دارند، روزي كه مرد و زن، پير و جوان، كشاورز و كارگر، دانشجو و استاد، دانش آموز و معلم، شاغل و بازنشسته در واقع همه اقشار مردم، سر از پا نمي شناختند تا خود را به حسينيه بزرگ اميرچقماق برسانند و با رهبر فرزانه انقلاب اسلامي ديدار كنند.
12 دي ماه سال 86، نقطه عطفي در تاريخ استان دارالعباده يزد است. چرا كه اين استان شاهد تشريف فرمايي قدوم مبارك مقام معظم رهبري در ديار قنات و قنوت و قناعت بود. سفري پر از خير و بركت، كه جداي از آثار معنوي سفر، مردم استان شاهد آثار و دستاوردهاي مادي آن در تمامي شهرستان ها و در بخش هاي مختلف بهداشتي، درماني، زير ساختي، آموزشي و ساير موارد هستند.
از طرفي 9 دي ماه براي ايران عزيز اسلامي مهم است، روزي كه ملت ايران در مقابله با دسيسه هاي دشمنان خارجي و استكبار جهاني قد برافراشت و تجديد بيعتي با امام عظيم الشان انقلاب اسلامي و مقام معظم رهبري و شهيدان سرافراز و شاهدان هميشه تاريخ نمود و روح وفاق و همدلي در مقابله با استكبار جهاني را در سراسر كشور حاكم كرد و بدخواهان نظام را مايوس نمود.
اينجانب ضمن گراميداشت اين ايام سراسر افتخار، يقين دارم مردم شريف استان، با وحدت، همدلي و همزباني، امانت دار شايسته اي نسبت به ميراث معنوي اين سرزمين هستند. همان ميراثي كه معظم له در سفر به استان فرمودند: استان يزد، مركز دانش و هنر و كار و ابتكار و ايمان است.

آدرس کوتاه: