چهارمین نشست گروه بهبود کیفیت سوادآموزی استان برگزارشد

چهارمین جلسه گروه بهبود کیفیت سوادآموزی در سال97با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان در سالن شهید ساداتی اداره کل برگزار

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد، " عباسعلی دانافر" در این جلسه ضمن تبریک پیشاپیش فرا رسیدن هفته سوادآموزی به دو موضوع پیگیری جدی انسداد مبادی ورودی به بیسوادی و داشتن عزم جدی در به نتیجه رساندن موضوع و کسب تکلیف جا ماندگان از تحصیل اشاره کرد و همچنین توجه به خواسته آموزش دهندگان مشمول تبصره 10 ماده 17 شد.

وی همچنین خواستار توجه بیشتر و  اهمیت به تصویر کشیدن تلاش ها و موفقیت ها در امر سوادآموزی استان شد و بر لزوم تصویر کشیدن عملکرد و فعالیت های مراکز یادگیری محلی تاکید کرد.

معاون سوادآموزی آموزش و پرورش استان نیز ضمن خیر مقدم و تبریک پیشاپیش هفته سوادآموزی اشاره ای به دستاوردهای 39 ساله نهضت سوادآموزی نمود که حاصل فرمان جامع و کامل امام راحل(ره) در مورد تاسیس نهضت سوادآموزی بود.

در ادامه ایشان ضمن قرائت روز شمار هفته بزرگداشت فرمان تاریخی امام مبنی بر تشکیل نهضت سوادآموزی تصمیمات کارگروه بزرگداشت این هفته را به سمع و نظر حضار رساند و خواهان ارائه نظرات اعضاء در مورد آن شد.

سپس کلیه اعضاء ضمن تشکر از مجموعه معاونت سوادآموزی در راستای برنامه های متنوع و پیگیری های لازم به بیان نظرات خود پیرامون دستور کار جلسه پرداختند.

 

آدرس کوتاه: