کمک رسانی به خوزستان در بلند مدت باید ادامه داشته باشد

مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد:
مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد درجلسه با معاو نین اداره کل و روسای آموزش و پرورش نواحی،شهرستان ها و مناطق گفت: کمک رسانی به هم وطنان سیل زده خوزستان در بلند مدت باید ادامه داشته باشد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد، " عباسعلی دانافر" در این نشست گزارشی از بازدید خود از مناطق سیل زده استان خوزستان ارائه نمود و اظهار داشت : در این بازدید شرایط سخت زندگی و آسیب های روحی و روانی ، جدایی خانواده ها ، مشکلات بهداشتی و آب و هوایی نگران کننده و غم انگیز بود ولی آنچه که در این میان امیدوار کننده بود، شور همبستگی و اتحاد و حضور هزاران نفر از هم وطنانمان  از سراسر میهن برای کمک رسانی به سیل زدگان بود.

" عباسعلی دانافر" افزود : استان خوزستان برای ردشدن از این چالش نیازمند همراهی، همت و کمک مردم است و بدون کمک آنها رد شدن از این بحران امکان پذیر نیست .

وی گفت : مردم انسان دوست ایران اسلامی در عرصه‌های مختلف نشان دادند در هر کجا از میهن اسلامیمان هموطنان عزیزدچار مشکل و آسیب شدند بی تفاوت نبودند و به کمک آسیب دیدگان شتافتند.

دانافر با اشاره به این که نیاز استان خوزستان کوتاه مدت نمی باشد و در بلند مدت باید با همراهی و هم دلی به آنان کمک کنیم گفت :  دانش آموزان و فرهنگیان یزد نیز درکنار سایر مردم نیکوکار کشور کمک‌های نقدی و غیرنقدی را اهداء نموده اند.

گفتنی است در این نشست روسا و معاونین آموزش و پرورش استان ،پیشنهادات خود را مبنی بر راههای  مختلف کمک رسانی به سیل زدگان مطرح کردند.

آدرس کوتاه: