افتتاح مدرسه شش کلاسه طرح برکت حضرت مریم (س) شهرستان بهاباد

مدرسه شش کلاسه طرح برکت حضرت مریم (س) شهرستان بهاباد باحضور معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استانداری و مدیرکل اموزش و پرورش استان افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بهاباد، این آموزشگاه همزمان با پنجمین روز از هفته دولت و با حضور "محمد علی طالبی " معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استانداری یزد ، "عباسعلی دانافر" مدیرکل آموزش و پرورش استان ، "علیرضا عارفی " مدیر کل نوسازی و تجهیز مدارس استان ، مهندس خانی زاده فرماندار ، امام جمعه موقت و جمعی دیگر از مسئولین افتتاح و آماده پذیرش دانش آموزان از ابتدای سال تحصیلی جدید گردید.

مدیر کل آموزش و پرورش استان در این مراسم با اشاره به نقش و جایگاه آموزش و پرورش درتوسعه و پیشرفت جامعه گفت: آموزش و پرورش باید در عمل و  نه در شعار اولویت اول همه آحاد جامعه به ویژه مسئولین باشد.

"عباسعلی دانافر" شرایط کنونی جامعه ازجنبه های گوناگون آن را حاصل عملکرد سال های گذشته آموزش و پرورش دانست و افزود : اگر می خواهیم در سال های آینده جامعه خوب و توسعه یافته ای  از نظر فرهنگی ، اجتماعی ، سیاسی و حتی اقتصادی داشته باشیم باید در حال حاضر نگاهمان به آموزش و پرورش تغییر و با استفاده از ظرفیت هایی که قانون برای این دستگاه مهم و تاثیر گذار در نظر گرفته است ،آموزش و پرورش را اولویت اول جامعه قرار دهیم.

لازم به ذکر است آموزشگاه شش کلاسه حضرت مریم (س) بهاباد با زیربنای 800 متر مربع و با اعتباری بالغ بر ده میلیارد ریال ساخته و به بهره برداری رسید.

 

آدرس کوتاه :